Результати голосування 16 позачергової сесії 8 скликання від 14 липня 2021 року

у форматі rar

Результати голосування

0

Про затвердження порядку денного 16 позачергової сесії 8 скликання від 14 липня 2021 року.

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 16 позачергової сесії 8 скликання від 14.07.2021 року

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 16 позачергової сесії 8 скликання від 14.07.2021 року

1

Про встановлення місцевих податків та зборів на території Стрижавської територіальної громади.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про встановлення місцевих податків та зборів на території Стрижавської ТГ

2

Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік

3

Про внесення змін до Програми підвищення якості надання медичних послуг населенню Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін до Програми підвищення якості надання медичних послуг населенню Стрижавської ТГ на 2021 рік

4

Про внесення змін до Програми розвитку культури та духовного відродження Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін до Програми розвитку культури та духовного відродження Стрижавської ТГ на 2021 рік

5

Про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради 8 скликання від 04.06.2021 року №27«Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу середньої освіти Стрижавської селищної ради».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про передачу комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради точки електричної енергії.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про внесення змін до рішення 14 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 04 червня 2021 року №3 «Про встановлення доплат працівникам Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради на перехідний період».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про надання згоди на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницького району у комунальну власність Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ- Про внесення змін до структури та чисельності Комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля».

10

Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 26 «Про  бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про надання частини основної щорічної відпустки заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Ленді Світлані Василівні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про звернення до народних депутатів України 11 та 12 виборчих округів  щодо законопроекту № 5600.

13

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності

14

15

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність, Стрижавській селищній раді цільове призначення: для загального користування із земель житлової та громадської забудови.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

16

Про перелік вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та щодо умов продажу права оренди земельних ділянок.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

Голосування №2 - Пропозиція Малиновська Г.Л.