Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 64 позачергової сесії 8 скликання від 16 червня 2022 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 64 позачергової сесії 8 скликання від 16 червня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 64 позачергової сесії 8 скликання від 16 червня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 64 позачергової сесії 8 скликання від 16 червня 2023 року.

 1

 Про відкриття інклюзивного класу у комунальному закладі «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про надання відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради дозволу на використання для господарських потреб залишків пального придбаного для заправки генераторів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження Положення про Громадський бюджет в Стрижавській селищній територіальній громаді.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про внесення змін до рішення 29 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 11 «Про структуру та чисельність апарату Стрижавської селищної ради, її виконавчих органів».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про впровадження на території Стрижавської селищної територіальної громади місцевої мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) для фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про надання частини щорічної основної відпустки селищному голові Демченку Михайлу Івановичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про надання частини щорічної основної відпустки керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету селищної ради Марцинюк Олесі Сергіївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про відпустку секретаря селищної ради Медведської Валентини Василівни.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про надання частини щорічної основної відпустки старості Пеньківського старостинського округу селищної ради Лісовій Ірині Іванівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про надання частини щорічної основної відпустки старості Лаврівського старостинського округу селищної ради Пушечніковій Яні Михайлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про надання відпустки без збереження заробітної плати Романенко Альоні Володимирівні директору комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про надання щорічної основної відпустки Дзипетрук Тетяні Григорівні директору комунальної установи «Стрижавська дитяча музична школа» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про надання щорічної основної відпустки директору комунального закладу «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради Романенко Альоні Володимирівні з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про виключення з Переліку ІІ типу об’єктів комунальної власності Стрижавської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про передачу на баланс відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради квартири № 42 по вул. Алеї, в житловому будинку 35/1, корпус 5 в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про передачу на баланс відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради квартири № 38 по вул. Алеї, в житловому будинку 35/1, корпус 5 в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про внесення в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно відомостей про право власності на земельну ділянку.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про надання дозволу на безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у комунальну власність Стрижавської селищної територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про внесення змін до Програми комплексного просторового планування території Стрижавської територіальної громади Вінницького району Вінницької області на 2022 -2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про виділення коштів на співфінансування послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території населених пунктів Стрижавської селищної територіальної громади (окремими ділянками).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року № 10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про зміну цільового призначення частини об’єкта нерухомого майна комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади та передачу на баланс відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про службове відрядження за основним місцем роботи депутата.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Стрижавської селищної ради, які розташовані за межами с. Мізяківські Хутори Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про надання дозволу на розроблення паспортів водних об’єктів земельної ділянки водного фонду комунальної власності Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населеного пункту с. Дорожне Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населеного пункту смтСтрижавка Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про передачу Приватному підприємству «Агрофірма Батьківщина» у користування на умовах оренди, проектних польових доріг для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про передачу Фермерському господарству «Агро Хутірське» у користування на умовах оренди, проектно польової дороги для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження громадянці Никитенко Ганні Йосипівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження громадянину Мельнику Андрію Андрійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження громадянці Трушківській Людмилі Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження громадянину Міхайлову Павлу Володимировичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження громадянці Немирівській Світлані Георгіївні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства»на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с.Медвідка вул. Центральна.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження громадянці Мельничук Валентині Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження громадянці Банцер Галині Михайлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження громадянину Войтенко Роману Анатолійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження громадянці Григоренко Тетяні Павлівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження громадянці Джизі Тетяні Афанасіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та відмову у наданні дозволу на розроблення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про затвердження громадянці Комар Анжелі Сергіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про затвердження громадянину Драчевському Андрію Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про затвердження громадянину Міщенку Олександру Івановичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про затвердження громадянину Ленко Сергію Федоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про затвердження громадянці Кобильській Світлані Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про затвердження громадянину Пилипчуку Петру Івановичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про затвердження громадянці Романюк Альоні Анатоліївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про затвердження громадянину Ковалю Анатолію Костянтиновичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про затвердження громадянці Горчаковій Ользі Валентинівні технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про відмову громадянину Харченко Володимиру Сергійовичу у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про відмову у затвердженні громадянці Романенко Юлії Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та відмова у передачі у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про відмову громадянину Бондаруку Івану Олексійовичу в укладенні договору оренди земельної ділянки кадастровий номер: 0520655900:07:009:0015 на умовах визначених у договорі оренди землі від 10.04.2012 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді цільове призначення: 03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги на території Стрижавської селищної територіальної громади вул. Миру, с. Сосонка, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь