Старости

Фото без описуСтароста Пеньківського старостинського округу Стрижавської селищної ради

Лісова Ірина Іванівна

Народилася 08 лютого 1981 року в селі Пеньківка Літинського району Вінницької області.

Освіта: в 1998 році закінчила СЗШ І-ІІІ ст. села Пеньківка Літинського району Вінницької області.

В 1999 році вступила до Вінницького національного технічного університету на денну форму навчання, який закінчила у 2004 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Системи управління і автоматики» та здобула кваліфікацію інженера – електрика.

Трудова діяльність: з 2005 року по 2010 рік працювала у Вінницькому спеціалізованому колективному підприємстві «Рембудзвязок» спочатку на посаді секретаря, а пізніше на посаді бухгалтера.

З 18.11.2010 року по 20.11.2020 року працювала секретарем Пеньківської сільської ради Літинського району Вінницької області. Була депутатом 6 ,7 скликань Пеньківської сільської ради Літинського району Вінницької області.

Староста Сосонського старостинського округу Стрижавської селищної ради

Демченко Микола Дмитрович

Народився 4 травня 1961 року в селі Сосонка Вінницького району Вінницької області.
Освіта: у 1967-1978 рр. навчався в Сосонській ЗОШ  I-III ст.
З 1979 – 1982 рр. служба Радянській Армії.
У 2000-2007 рр. навчався у Вінницькому аграрному університеті за спеціальністю «Технологія виробництва і переробки продукції  тваринництва» та здобув кваліфікацію інженера – технолога.
Трудова діяльність: з 1978 – 1979 р.р. працював столяром в Вінницькому коопзвіроплемгоспі.
З 1982 -1990 рр. працював слюсарем-ремонтником  на Вінницькому ДПЗ-18.
З 1982- 2001 рр. слюсарем в радгосп «Ленінський шлях» села Сосонка Вінницького  району.
З 2001 – 2009 рр. робота в Вінницькому «Райагролісі» на посаді - лісник.
З 2009 – 2010 рр. працював в Віноблагроліс міста Вінниця на посаді інженер ОЗЛ
З 2010 – 2015 рр. голова ФГ  «Кроно» села Сосонка
З 2015 - 20.11.2020 р.р. року  займав посаду сільського голови села Сосонка

Староста Лаврівського старостинського округу Стрижавської селищної ради

Пушечнікова Яна Михайлівна

Народилась 08 лютого 1980 року в селі Теремці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Освіта: навчалась в Пултівецькій ЗОШ І-ІІІ ст.
1997 - 2001 рр. навчалась у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М.Коцюбинського
Трудова діяльність: 2005-2010 рр.  займалась підприємницькою діяльністю
2010 р. була обрана депутатом Дорожненської сільської ради
З 2012 р. працювала секретарем Дорожненської сільської ради
З 2015 р. працювала на посаді сільського голови Дорожненської сільської ради

Староста Мізяківсько-Хутірського старостинського округу Стрижавської селищної ради

Панасюк Людмила Василівна

Народилася 10.06.1979 року у селі Мізяківські Хутори, Вінницького району, Вінницької області.
Освіта: з 1985 -1996 рр. навчалася в Мізяківсько-Хутірській ЗОШ І-ІІІ ст.
1997 – 2002 рр. навчалась у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського на фізико-математичному факультеті і отримала диплом про повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика» та здобула кваліфікацію вчителя фізики, основ інформатики та астрономії.
У 2020 році закінчила Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність «Публічне управління та адміністрування», професійна кваліфікація – магістр з публічного управління та адміністрування.
Трудова діяльнісь: у жовтні 2002 року була прийнята на роботу до Мізяківсько-Хутірської ЗОШ І-ІІІ ст. на посаду педагога-організатора.
У квітні 2009 була підвищена до посади заступника директора з виховної роботи на якій працювала до 01.12.2020 р.
У вересні 2006 року за сумісництвом була прийнята на роботу до Мізяківсько- Хутірського сільського будинку культури на посаду художнього керівника колективів художньої самодіяльності.