Результати голосування 35 позачергової сесії 8 скликання від 18 лютого 2022 року

Результати голосування

В форматі rar

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 35 позачергової сесії 8 скликання від 18 лютого 2022 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 35 позачергової сесії 8 скликання від 18 лютого 2022 року.

1

Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді спорту, культури та туризму селищної ради на передачу майна комунальним закладам Стрижавської селищної ради.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на передачу залишків коштів.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Про надання матеріальної допомоги Берчак Наталії Вікторівні, Гаїні Олені Анатоліївні, Лівандовській Ірині Сергіївні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) смт Стрижавка, вулиця 40-річчя Перемоги, б/н.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) смт Стрижавка, вулиця 40-річчя Перемоги, 5.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про скасування рішення 31 сесії 8 скликання від 12.01.2022 року Стрижавської селищної ради №83.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про припинення релігійній громаді Свято-Миколаївського храму с. Пеньківка Літинського району Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України права постійного користування земельною ділянкою.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки кадастровий номер 0520655900:02:004:0211 зі зміною цільового призначення з 1.11.1 Автотехобслуговування для будівництва та обслуговування СТО автомобілів на 02.01 для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Баришевій Галині Юріївні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Паращук Андрію Володимировичу.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про внесення змін до рішення 47 сесії 7 скликання від 26.06.2019 року Стрижавської селищної ради №51.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10