Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 63 сесії  7 скликання від 25 вересня 2020року

Результати поіменного голосування

63 сесії  7 скликання -форматі zip

та у форматі rar

від 25 вересня 2020 року

Результати голосування

 

 

 0

 Про затвердження порядку денного 63 сесії селищної ради 7 скликання від 25 вересня 2020 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 63 сесії селищної ради 7 скликання від 25 вересня 2020 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 63 сесії селищної ради 7 скликання від 25 вересня 2020 року

 1

 Про участь у конкурсі відборі об’єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про участь у конкурсі відборі об’єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про участь у конкурсі відборі об’єктів вулично-дорожньої мережі населених пунктів.

 2

 Про внесення змін та доповнень до рішення 62 сесії 7 скликання від 09 вересня 2020 року №5 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через постійно діючий робочий орган «Центр надання адміністративних послуг» Стрижавської селищної ради»

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Внесення змін та доповнень до р. 62 с. 7 скл. від 09 вересня 2020 року №5 адмін. послуг«Центр надання адмін. п

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Внесення змін та доповнень до р. 62 с. 7 скл. від 09 вересня 2020 року №5 адмін. послуг«Центр надання адмін. по

 3

 Про розгляд листа КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд листа КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд листа КНП «Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

 4

 Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Стрижавської селищної ради житлових будинків.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Стрижавської селищної ради житлових будинків.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про включення до переліку об’єктів комунальної власності Стрижавської селищної ради житлових будинків.

 5

 Про внесення змін до рішення №30 54 сесії 7 скликання від 18 грудня 2019 року «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2020 рік».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Вн. змін до р. №30 54 сесії 7 скликання від 18 грудня 2019 р. бюджет Стрижавської селищної ТГ на 2020 рік».

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Вн. змін до р. №30 54 сесії 7 скликання від 18 грудня 2019 р. бюджет Стрижавської селищної ТГ на 2020 рік».

 6

 Про надання щорічної відпустки селищному голові Короленко Т.А.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання щорічної відпустки селищному голові Короленко Т.А.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання щорічної відпустки селищному голові Короленко Т.А.

 7

 Про ухвали Вінницького районного суду Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про ухвали Вінницького районного суду Вінницької області.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про ухвали Вінницького районного суду Вінницької області.

 8

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавській селищній раді площею 0,0300 га, цільове призначення: 07.02 для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту (дитячий культурно-оздоровчий майданчик) по вул. Грушевського в межах населеного пункту смт Стрижавка)

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Роз-ня пр. земл.  відв. з/д ком.вл. Стрижавській с/р пл. 0,0300 га,ЦП: 07.02 для буд. та обслуг. об'єктів ф/к

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Роз-ня пр. земл.  відв. з/д ком.вл. Стрижавській с/р пл. 0,0300 га,ЦП: 07.02 для буд. та обслуг. об'єктів ф/к і

 9

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мисак Тамарі Петрівні, гр. Гураль Людмилі Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Зарічна, 58 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-ТДіЗ встн  меж з/д в натурі (на місцевості) гр. Мисак Т. П., гр. Гураль Л. П. для буд. і обсл. ж/б, по в. Зарі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-ТДіЗ встн  меж з/д в натурі (на місцевості) гр. Мисак Т. П., гр. Гураль Л. П. для буд. і обсл. ж/б, по в. Заріч

 10

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для ведення особистого селянського господарства у землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) гр. Гайдей Олександру Олександровичу по вул. Приміська, 1 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. пр. земл.  відв. з/д ЦП якої змінюється з ОСГ для буд.і обсл. ж/б,  гр. Гайдей О. О. по вул. Приміська,

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. пр. земл.  відв. з/д ЦП якої змінюється з ОСГ для буд.і обсл. ж/б,  гр. Гайдей О. О. по вул. Приміська, 1

 11

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Попеску Олександру Вікторовичу для індивідуального садівництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення (землі запасу) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. пр. земл.  відв. з/д у вл. гр. Попеску О. В. для інд. сад-ва із земель держ. вл. с/г призн. на т.Стрижав

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. пр. земл.  відв. з/д у вл. гр. Попеску О. В. для інд. сад-ва із земель держ. вл. с/г призн. на т.Стрижавс

 12

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Панасюку Андрію Сергійовичу для індивідуального садівництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення (землі запасу) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. проекту земл. відв. з/д гр. Панасюку А. С. для інд. сад-а із земель держ. вл с/г призн. на т. Стрижавськ

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. проекту земл. відв. з/д гр. Панасюку А. С. для інд. сад-а із земель держ. вл с/г призн. на т. Стрижавсько

 13

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Атаманюку Олександру Павловичу для індивідуального садівництва із земель державної власності сільськогосподарського призначення (землі запасу) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. проекту земл. з/д у вл гр. Атаманюку О. П. для інд. сад. із земель держ. вл. с/г призн.  на т. Стрижавсь

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. проекту земл. з/д у вл гр. Атаманюку О. П. для інд. сад. із земель держ. вл. с/г призн.  на т. Стрижавськ

 14

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. гр. Сороці Ользі Федорівні, Сороці Андрію Анатолійовичу, Кушнір Світлані Анатоліївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці П. Мирного, 18 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Сороці О. Ф., Сороці А. А., Кушнір С.А. буд. і обслуг. ж/б по вулиці П. Мирно

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Сороці О. Ф., Сороці А. А., Кушнір С.А. буд. і обслуг. ж/б по вулиці П. Мирног

 15

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Музиці Ірині Олексіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства по вулиці Стадіонна, 48 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Музиці І. О. для буд. і обслуг. ж/б по вулиці Стадіонна, 48

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Музиці І. О. для буд. і обслуг. ж/б по вулиці Стадіонна, 48  

 16

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Овчаруку Віктору Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства по вулиці Островської, 7 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Овчаруку В. В. для буд. і обслуг. ж/б та для ОСГ по вулиці Островської, 7.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Овчаруку В. В. для буд. і обслуг. ж/б та для ОСГ по вулиці Островської, 7.

 17

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кацай Ірині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Тиха, 38 в межах населеного пункту с-ще Славне.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Кацай І. М. для буд. і обслуг. ж/б по вулиці Тиха, 38 в межах  с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Кацай І. М. для буд. і обслуг. ж/б по вулиці Тиха, 38 в межах  с-ще Славне.

 18

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бізімову Євгенію Васильовичу для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Алеї, б/н в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Бізімову Є. В. для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Алеї, б/н.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв. ТДіЗ  меж з/д в натурі гр. Бізімову Є. В. для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Алеї, б/н.

 19

 Про надання дозволу АТ «Укрпошта» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. 40-річчя Перемоги 22.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. АТ «Укрпошта» на розроблення ТДіЗ щодо встановлення  меж з/д в натурі по вул. 40-р. Перемоги 22.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. АТ «Укрпошта» на розроблення ТДіЗ щодо встановлення  меж з/д в натурі по вул. 40-р. Перемоги 22.

 20

 Про надання дозволу гр. Охрімчук Людмилі Володимирівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Охрімчук Л. В. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості).

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Охрімчук Л. В. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості).

 21

 Про надання дозволу гр. Бойко Людмилі Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Бойко Л.М. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на мі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Бойко Л.М. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на міс

 22

 Про надання дозволу гр. Гріщенко Надії Володимирівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Гріщенко Н.В. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості).

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Гріщенко Н.В. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості).

 23

 Про надання дозволу гр. Бідному Олександру Леонідовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозволу гр. Бідному О. Л. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості)

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозволу гр. Бідному О. Л. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості).

 24

 Про надання дозволу гр. Лисак Лідії Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозволу гр. Лисак Л. В. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості).

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозволу гр. Лисак Л. В. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості).

 25

 Про надання дозволу гр. Бессараб Наталі Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозволу гр. Бессараб Н. М. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозволу гр. Бессараб Н. М. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевості)

 26

 Про надання дозволу гр. Ломовицьких Олені Анатоліївні, гр. Комар Надії Григорівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозволу гр. Ломовицьких О. А., гр. Комар Н.Г. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення  меж з/д в натурі (на місц

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозволу гр. Ломовицьких О. А., гр. Комар Н.Г. на розроблення ТДіЗ щодо встановлення  меж з/д в натурі (на місце

 27

 Про надання дозволу гр. Каменєвій Ірині Степанівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Каменєвій І. С. на розр. ТДіЗ встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевос

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Каменєвій І. С. на розр. ТДіЗ встановлення (відновлення) меж з/д в натурі (на місцевост

 28

 Про надання дозволу гр. Чорній Марині Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вул. 40-річчя Перемоги б/н цільове призначення 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Чорній М. П. розр.п/з відв. з/д в оренду по вул. 40-р Перемоги б/н ЦП 03.07 для буд. та обслуг. буд.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Чорній М. П. розр.п/з відв. з/д в оренду по вул. 40-р Перемоги б/н ЦП 03.07 для буд. та обслуг. буд.  

 29

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення 66-ти земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва на території Стрижавської селищної ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області та передачу гр. Бойчуку Василю Михайловичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв пр. земл. відв. 66-ти з/д у вл. гром.  в-ня ОСГ та для і/с на т. Стрижавської с/р, та передачу гр. Бойчук

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв пр. земл. відв. 66-ти з/д у вл. гром.  в-ня ОСГ та для і/с на т. Стрижавської с/р, та передачу гр. Бойчуку

 30

 Про надання дозволу ПП «АФ Батьківщина» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду цільове призначення 10.07 Для рибогосподарських потреб в межах населеного пункту смт Стрижавка із земель водного фонду

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв ПП «АФ Батьківщина» на розр. п/з щодо відв. з/д в оренду ЦП 10.07 для риб-х потреб в межах  смт Стрижавка

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв ПП «АФ Батьківщина» на розр. п/з щодо відв. з/д в оренду ЦП 10.07 для риб-х потреб в межах  смт Стрижавка  

 31

 Про розгляд листа ПП «АФ Батьківщина», щодо передачі земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, кадастровий номер 0520655900:07:007:0163, площею 1,6833га цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в строкове платне користування, на умовах оренди, яка розташована на території Стрижавської селищної ради (за межами населеного пункту) Вінницького районну Вінницької області

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-ПП «АФ Батьківщина»,  передачі з/д к/в Стрижавської с/р,  площею 1,6833га ЦП: 01.01 для ведення товарного с/г

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-ПП «АФ Батьківщина»,  передачі з/д к/в Стрижавської с/р,  площею 1,6833га ЦП: 01.01 для ведення товарного с/г  

 32

 Про внесення часткових змін до рішення 59 сесії 7 скликання від 24 червня 2020 року Стрижавської селищної ради №70 «Про надання дозволу гр. Гребінь Наталії Іванівні, гр. Василюк Валентині Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Вн. частк. змін до р. 59 сесії 7 скл. Від 24.06.2020 року  №70 надання дозволу гр. Гребінь Н. І., гр. Василюк

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Вн. частк. змін до р. 59 сесії 7 скл. Від 24.06.2020 року  №70 надання дозволу гр. Гребінь Н. І., гр. Василюк В

 33

 Про внесення змін до рішення 59 сесії 7 скликання від 24 червня 2020 року №97 «Про надання дозволу гр. Іванчиковій Ірині Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Вн. змін до р. 59 сесії 7 скл. від 24 червня 2020 року №97 надання дозв. гр. Іванчиковій І. С.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Вн. змін до р. 59 сесії 7 скл. від 24 червня 2020 року №97 надання дозв. гр. Іванчиковій І. С.  

 34

 Про розгляд заяви ТОВ «ППО «ФОН» щодо внесення часткових змін до договору оренди земельної ділянки №36 від 17 червня 2008 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви ТОВ «ППО «ФОН» внесення часткових змін до договору оренди з/д №36 від 17 червня 2008 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви ТОВ «ППО «ФОН» внесення часткових змін до договору оренди з/д №36 від 17 червня 2008 року.

 35

 Про передачу гр. Мушті Олександру Анатолійовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту смт Стрижавка по вул. Приміська б/н, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Мушті О. А. у власність з/д для ведення ОСГ по вул. Приміська б/н.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Мушті О. А. у власність з/д для ведення ОСГ по вул. Приміська б/н.

 36

 Про надання дозволу гр. Сташко Максиму Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Київська в межах населеного пункту смт Стрижавка

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Сташко М. М. на роз-ня п/з щодо відведення з/д у власність для буд. інд-х гаражів по вул. Київська.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Сташко М. М. на роз-ня п/з щодо відведення з/д у власність для буд. інд-х гаражів по вул. Київська.

 37

 Про надання дозволу гр. Сташко Костянтину Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Київська в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Сташко К. М. на роз-ня п/з .відведення з/д у власність для буд. інд-х гаражів по в.. К

 

 Голосування №3 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Сташко К. М. на роз-ня п/з .відведення з/д у власність для буд. інд-х гаражів по в.. Ки

 38

 Про надання дозволу гр. Вернигорі Сергію Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Київська в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.  гр. Вернигорі С. Д. на роз-ня п/з щодо відведення з/д у власність для буд. інд-х гаражів по вул. Київсь

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.  гр. Вернигорі С. Д. на роз-ня п/з щодо відведення з/д у власність для буд. інд-х гаражів по вул. Київськ

 39

 Про надання дозволу гр. Войтенко Тетяні Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів по вул. Молодіжна в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Войтенко Т. В. на роз-ня п/з щодо відведення з/д у власність для буд. інд-х гаражів по вул.  Молодіж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Войтенко Т. В. на роз-ня п/з щодо відведення з/д у власність для буд. інд-х гаражів по вул.  Молодіжн

 40

 Про надання дозволу гр. Харенко Світлані Дмитрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вул. Шевченко, 41 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Харенко С. Д. на р-ня пр. земл. щодо відв. з/д у вл. для буд. і обс-ня ж/б, г/б і споруд по вул. Шев

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Харенко С. Д. на р-ня пр. земл. щодо відв. з/д у вл. для буд. і обс-ня ж/б, г/б і споруд по вул. Шевч

 41

 Про надання дозволу гр. Комарніцькій Юлії Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Комарніцькій Ю. С. на р-ня п/з щодо відв. з/д у власність для сад-а в межах смт Стрижавка.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Комарніцькій Ю. С. на р-ня п/з щодо відв. з/д у власність для сад-а в межах смт Стрижавка.

 42

 Про надання дозволу гр. Владімірову Ігорю Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Владімірову І. В. на роз-ня пр.. земл-ю щодо відведення з/д у власність для сад-ва с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Владімірову І. В. на роз-ня пр.. земл-ю щодо відведення з/д у власність для сад-ва с-ще Славне.

 43

 Про надання дозволу гр. Вітюку Валерію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Вітюку В. В. на роз-я пр.. земл-ю щодо відведення з/д у власність для сад-ва с-ще Слав

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Вітюку В. В. на роз-я пр.. земл-ю щодо відведення з/д у власність для сад-ва с-ще Славн

 44

 Про надання дозволу гр. Снігуру Миколі Афанасійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) в межах населеного пункту с-ще Славне.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Снігуру М. А. роз-ня п/з  відведення з/д у власність для буд. і обсл. ж/б,  в межах  с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Снігуру М. А. роз-ня п/з  відведення з/д у власність для буд. і обсл. ж/б,  в межах  с-ще Славне.

 45

 Про надання дозволу гр. Косенко Оксані Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Косенко О. В. на роз-ня пр.. зем-ю щодо відведення з/д у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Косенко О. В. на роз-ня пр.. зем-ю щодо відведення з/д у власність для індивідуального садівництва.

 46

 Про надання дозволу гр. Дмитренко Світлані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Дмитренко С. М. на розр-ня пр.. зем-ю щодо відв. з/д у власність для індивідуального садівництва.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Дмитренко С. М. на розр-ня пр.. зем-ю щодо відв. з/д у власність для індивідуального садівництва.

 47

 Про надання дозволу гр. Сидорук Ларисі Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Сидорук Л.С. на розроблення пр.. зем-ю щодо відв. з/д у власність для ведення ОСГ.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Сидорук Л.С. на розроблення пр.. зем-ю щодо відв. з/д у власність для ведення ОСГ.

 48

 Про надання дозволу гр. Бабій Аллі Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Бабій А. В. на розр-ня пр.. земл-ю щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Бабій А. В. на розр-ня пр.. земл-ю щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

 49

 Про надання дозволу гр. Трофіменкову Василю Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Трофіменкову В. Ю. на розроблення проекту земл-ю щодо відведення з/д у вл. для буд. індивідуальних г

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Трофіменкову В. Ю. на розроблення проекту земл-ю щодо відведення з/д у вл. для буд. індивідуальних га

 50

 Про надання дозволу гр. Сидорук Ларисі Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Сидорук Л. С. на розроблення п/з щодо відв. з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Сидорук Л. С. на розроблення п/з щодо відв. з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 51

 Про надання дозволу гр. Федченко Людмилі Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Федченко Л. Л. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для буд. індивідуальних гаражів.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Федченко Л. Л. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для буд. індивідуальних гаражів.

 52

 Про надання дозволу гр. М’ялківській Тетяні Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. М’ялківській Т.І. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. М’ялківській Т.І. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних г

 53

 Про надання дозволу гр. Росоха Віктору Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Росоха В. І. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Росоха В. І. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 54

 Про надання дозволу гр. Демніченко Валентині Борисівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Демніченко В. Б. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних г

 Голосування №3 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Демніченко В. Б. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних га

 55

 Про надання дозволу гр. Ярмолюку Віктору Борисовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Ярмолюку В. Б. на розроблення п/з щодо відведення з/д  у власність для будівництва індивідуальних га

 

 Голосування №3 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Ярмолюку В. Б. на розроблення п/з щодо відведення з/д  у власність для будівництва індивідуальних гар

 56

 Про надання дозволу гр. Ярмолюку Борису Яковичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Ярмолюку Б. Я. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Ярмолюку Б. Я. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 57

 Про надання дозволу гр. Ярмолюк Раїсі Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Ярмолюк Р.В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Ярмолюк Р.В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 58

 Про надання дозволу гр. Діденко Андрію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Діденко А. О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Діденко А. О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 59

 Про надання дозволу гр. Потороча Олексію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Потороча О.О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Потороча О.О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 60

 Про надання дозволу гр. Войтенко Руслану Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Войтенко Р. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Войтенко Р. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 61

 Про надання дозволу гр. Нагорнюку Івану Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Нагорнюку І. В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних га

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Нагорнюку І. В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 62

 Про надання дозволу гр. Грушко Олександру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Грушко О. І. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Грушко О. І. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 63

 Про надання дозволу гр. Мудренко Людмилі Гнатівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Мудренко Л. Г. на розроблення на розр. п/з  відведення з/д у власність для будівництва індивідуальни

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Мудренко Л. Г. на розроблення на розр. п/з  відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних

 64

 Про надання дозволу гр. Пилипчук Ользі Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Пилипчук О. П. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Пилипчук О. П. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 65

 Про надання дозволу гр. Романенко Денису Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Романенко Д. В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Романенко Д. В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 66

 Про надання дозволу гр. Бойчук Олені Адольфівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Бойчук О. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Бойчук О. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 67

 Про надання дозволу гр. Дащенко Вікторії Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Дащенко В. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Дащенко В. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 68

 Про надання дозволу гр. Бурко Віталію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Бурко В. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Бурко В. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражів

 69

 Про надання дозволу гр. Донецькому Анатолію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Донецькому А. В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних г

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Донецькому А. В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних га

 70

 Про надання дозволу гр. Ситнику Юрію Юхимовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Ситнику Ю. Ю. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Ситнику Ю. Ю. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 71

 Про надання дозволу гр. Загоруйко Валентину Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Загоруйко В.А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Загоруйко В.А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 72

 Про надання дозволу гр. Чушенко Марії Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Чушенко М. В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Чушенко М. В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 73

 Про надання дозволу гр. Бендеруку Ігорю Валентиновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Бендеруку І.В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Бендеруку І.В. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 74

 Про надання дозволу гр. Вакарук Євгенії Гордіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Вакарук Є. Г. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Вакарук Є. Г. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 75

 Про надання дозволу гр. Аркуші Андрію Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Аркуші А.А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражів

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Аркуші А.А. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 76

 Про надання дозволу гр. Зареченному Руслану Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Зареченному Р.М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних га

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Зареченному Р.М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 77

 Про надання дозволу гр. Кудінову Павлу Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Кудінову П. М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Кудінову П. М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 78

 Про надання дозволу гр. Дехтяр Ларисі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Дехтяр Л. М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Дехтяр Л. М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражів

 79

 Про надання дозволу гр. Борденюку Руслану Федоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Борденюку Р. Ф. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Борденюку Р. Ф. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 80

 Про надання дозволу гр. Карнаух Євгенію Юрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Карнаух Є. Ю. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Карнаух Є. Ю. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 81

 Про надання дозволу гр. Гордієнко Ларисі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Гордієнко Л. М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Гордієнко Л. М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 82

 Про надання дозволу гр. Діхтяр Миколі Федоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Діхтяр М. Ф.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Діхтяр М. Ф.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 83

 Про надання дозволу гр. Ломачевському Юрію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Ломачевському Ю.І.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для буд. індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Ломачевському Ю.І.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для буд. індивідуальних гаражі

 84

 Про надання дозволу гр. Бондарчук Валентині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Бондарчук В. І.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних га

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Бондарчук В. І.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 85

 Про надання дозволу гр. Бортніку Валентину Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Бортніку В. П.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Бортніку В. П.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 86

 Про надання дозволу гр. Шевчуку Олександру Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Шевчуку О.С. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Шевчуку О.С. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражів

 87

 Про надання дозволу гр. Шевчук Олені Олексіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Шевчук О. О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Шевчук О. О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражів

 88

 Про надання дозволу гр. Полонській Світлані Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Полонській С.Л. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Полонській С.Л. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 89

 Про надання дозволу гр. Головні Віктору Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Головні В. М.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Головні В. М.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 90

 Про надання дозволу гр. Гайдею Володимиру Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Гайдею В. О.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Гайдею В. О.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гаражі

 91

 Про надання дозволу гр. Бєліковій Лілії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Бєліковій Л. В.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних га

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Бєліковій Л. В.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 92

 Про надання дозволу гр. Базилик Галині Ігорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Базилик Г. І.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Базилик Г. І.  на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 93

 Про надання дозволу гр. Фартосюку Павлу Леонтійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Фартосюку П.Л. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Фартосюку П.Л. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гараж

 94

 Про надання дозволу гр. Задачінкову Анатолію Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Задачінкову А.С.на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Задачінкову А.С.на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для будівництва індивідуальних гара

 95

 Про надання дозволу гр. Кошці Володимиру Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Кошці В. О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для садівництва в межах  смт Стрижавка

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Кошці В. О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для садівництва в межах  смт Стрижавка.

 96

 Про надання дозволу гр. Стафійчуку Василю Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Стафійчуку В. М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для сад-ва в межах  смт Стрижавк

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Стафійчуку В. М. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для сад-ва в межах  смт Стрижавка

 97

 Про надання дозволу гр. Струбчевській Віті Юріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Струбчевській В. Ю. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для садівництва смт Стрижавка.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Струбчевській В. Ю. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для садівництва смт Стрижавка.

 98

 Про надання дозволу гр. Струбчевському Геннадію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Струбчевському Г. О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для садівництва  смт Стрижавк

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Струбчевському Г. О. на розроблення п/з щодо відведення з/д у власність для садівництва  смт Стрижавка

 99

 Про надання дозволу гр. Струбчевському Геннадію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)в межах населеного пункту смт Стрижавка

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Струбчевському Г. О. на розр. п/з щодо відведення з/д у власність для буд. і обслуг. ж/б,  смт Стрижа

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Струбчевському Г. О. на розр. п/з щодо відведення з/д у власність для буд. і обслуг. ж/б,  смт Стрижав

 100

 Про надання дозволу гр. Струбчевській Віті Юріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Струбчевській В. Ю. на розр. пр. земл.  відв-ня з/д у власність для буд. і обслуговування ж/б, г смт

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Струбчевській В. Ю. на розр. пр. земл.  відв-ня з/д у власність для буд. і обслуговування ж/б, г смт С

 101

 Про надання дозволу гр. Макуху Василю Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Макуху В. В. на розроблення пр. земл. щодо відведення з/д у вл. для буд. і обслуг. ж/б, смт Стрижавка

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Макуху В. В. на розроблення пр. земл. щодо відведення з/д у вл. для буд. і обслуг. ж/б, смт Стрижавка.

 102

 Про надання дозволу гр. Сиворінському Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для садівництва в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Сиворінському В. В. на розр. п/з щодо відведення з/д у власність для садівництва  смт Стрижавка.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Сиворінському В. В. на розр. п/з щодо відведення з/д у власність для садівництва  смт Стрижавка.

 103

 Про надання дозволу гр. Сиворінському Володимиру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка)в межах населеного пункту смт Стрижавка

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв.гр. Сиворінському В. В. на розр. п/з щодо відведення з/д у власність для буд. і обслуговування ж/б,  смт

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв.гр. Сиворінському В. В. на розр. п/з щодо відведення з/д у власність для буд. і обслуговування ж/б,  смт С

 104

 Про передачу на умовах оренди ФОП Винник Аліні Павлівні земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі по вул. 40-річчя Перемоги №8а в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу на умовах оренди ФОП Винник А. П. з/д для буд. і  буд. торгівлі по вул. 40-річчя Перемоги №8а смт Стр

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу на умовах оренди ФОП Винник А. П. з/д для буд. і  буд. торгівлі по вул. 40-річчя Перемоги №8а смт Стри

 105

 Про розгляд заяви Голови «Стрижавської спілки рибалок-любителів» Сабатовського О.А.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви Голови «Стрижавської спілки рибалок-любителів» Сабатовського О.А.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви Голови «Стрижавської спілки рибалок-любителів» Сабатовського О.А.

 106

 Про надання дозволу гр. Снігуру Мирославу Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Снігуру М. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д для буд. індивідуальних гаражів.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Снігуру М. А. на розроблення п/з щодо відведення з/д для буд. індивідуальних гаражів.

 107

 Про надання дозволу гр. Снігур Людмилі Іллівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Снігур Л. І. на розроблення п/з щодо відведення з/д для будівництва індивідуальних гар

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Снігур Л. І. на розроблення п/з щодо відведення з/д для будівництва індивідуальних гара

 108

 Про надання дозволу ТОВ «Торговий дім «ТВМ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу ТОВ «Торговий дім «ТВМ» на розр. п/з щодо відведення з/д ЦП якої змінюється.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу ТОВ «Торговий дім «ТВМ» на розр. п/з щодо відведення з/д ЦП якої змінюється.

 109

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Торговий дім «ТВМ» по вулиці Приміська 6г в межах населеного пункту смт. Стрижавка та надання дозволу на укладання договору оренди землі.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв ТДіЗ  встан. меж з/д в натурі (на місцевості) ТОВ «Торговий дім «ТВМ» по вулиці Приміська 6г  смт. Стрижа

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв ТДіЗ  встан. меж з/д в натурі (на місцевості) ТОВ «Торговий дім «ТВМ» по вулиці Приміська 6г  смт. Стрижав

 110

 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю ФОП Кричфалуший Ф.М.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про продаж з/д не с/г призн. на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю ФОП Кричфалуший Ф.М.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про продаж з/д не с/г призн. на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю ФОП Кричфалуший Ф.М.

 111

 Про надання дозволу на знесення деревини.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу на знесення деревини.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу на знесення деревини.

 112

 Про депутатське звернення депутата Стрижавської селищної ради 7 скликання Заремби В.О.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про депутатське звернення депутата Стрижавської селищної ради 7 скликання Заремби В.О.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про депутатське звернення депутата Стрижавської селищної ради 7 скликання Заремби В.О.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь