Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

53 сесія  7 скликання Результати голосування від 27 листопада 2019 року

Результати поіменного голосування

53 сесії  7 скликання - форматі zip

та у форматі rar

від 27 листопада 2019 року

 

 0

 Про затвердження порядку денного 53 сесії селищної ради 7 скликання від 27 листопада 2019 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 53 сесії селищної ради 7 скликання від  27  листопада 2019 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 53 сесії селищної ради 7 скликання від  27  листопада 2019 року

 1

 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Технічне переоснащення (дооснащення): системи пожежної сигналізації будівлі селищної ради, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги,7 Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Над-я дз на виг-я пр кош-її док «Тех переос-я: системи пож-ї сигн-ї буд с/р смт. Стрижавка, в. 40-рПеремоги,7

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Над-я дз на виг-я пр кош-її док «Тех переос-я: системи пож-ї сигн-ї буд с/р смт. Стрижавка, в. 40-рПеремоги,7 »

 2

 Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації «Технічне переоснащення (дооснащення): системи пожежної сигналізації будівлі будинку культури, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги,3-А Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Над-я дз на виг-я пр кош-її док «Тех пер-я: системи пож-ї сиг-ї буд буд култ, смт. Стрижавка, вул. 40-р Перемо

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Над-я дз на виг-я пр кош-її док «Тех пер-я: системи пож-ї сиг-ї буд буд култ, смт. Стрижавка, вул. 40-р Перемог

 3

 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Нове будівництво мереж водопостачання та водонапірної башти по вул. П.Мирного, пров. П.Мирного, вул. Алеї, та туп. Алеї в смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв пр-кош-ї док «Нове буд  водопост, водо-ї башти в. П.Мирного, пр. П.Мирного, в. Алеї, та т. Алеї в смт. Ст

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв пр-кош-ї док «Нове буд  водопост, водо-ї башти в. П.Мирного, пр. П.Мирного, в. Алеї, та т. Алеї в смт. Стр

 4

 Про внесення змін до рішення 41 сесії 7 скликання від 19 грудня 2018 року №35 «Про селищний бюджет на 2019 рік».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про внесення змін до р 41 с 7 скл від 19.12.2018року №35 «Про селищний бюджет на 2019 рік».

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про внесення змін до р 41 с 7 скл від 19.12.2018року №35 «Про селищний бюджет на 2019 рік».

 5

 Про преміювання селищного голови з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у 2019 році.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про преміювання селищного голови з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у 2019 році.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про преміювання селищного голови з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у 2019 році.

 6

 Про преміювання секретаря селищної ради з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у 2019 році.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про преміювання секретаря селищної ради з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у 2019 році.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про преміювання секретаря селищної ради з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування у 2019 році.

 7

 Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Стрижавської територіальної громади у 2019 році та затвердження відповідної Програми соціально-економічного розвитку Стрижавської територіальної громади на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Хід вик Про-ми соц-ек розвитку Стрижавської тер-ї громади у 2019 р затв Програми соц. ек-го розвитку  на 2020

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Хід вик Про-ми соц-ек розвитку Стрижавської тер-ї громади у 2019 р затв Програми соц. ек-го розвитку  на 2020 р

 8

 Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрій території Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми розвитку житл комун. господарства та благоустрій т Стрижавської с/р на 2020 р.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми розвитку житл комун. господарства та благоустрій т Стрижавської с/р на 2020 р.

 9

 Про затвердження Програми управління комунальним майном Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми управління комунальним майном Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми управління комунальним майном Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 10

 Про затвердження Програми соціального захисту населення Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми соціального захисту населення Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми соціального захисту населення Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 11

 Про затвердження Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Стрижавської селищної ради на 20

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Стрижавської селищної ради на 202

 12

 Про затвердження Програми підтримки місцевого самоврядування Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми підтримки місцевого самоврядування Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми підтримки місцевого самоврядування Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 13

 Про затвердження Програми сприяння створення та підтримки функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв Пр спр ств та підтримки фун-я об’єднань співвласників багатокв буд Стрижавської с/р на 2020 рік.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв Пр спр ств та підтримки фун-я об’єднань співвласників багатокв буд Стрижавської с/р на 2020 рік.

 14

 Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 15

 Про затвердження Програми розвитку освіти Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми розвитку освіти Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми розвитку освіти Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 16

 Про затвердження Програми розвитку культури Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми розвитку культури Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми розвитку культури Стрижавської селищної ради на 2020 рік.

 17

 Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Турбота» Стрижавської селищної ради та здійснення внесків до статутного капіталу підприємства на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв Програми фін підтримки КП «Турбота» Стрижавської с/р та здійснення внесків до статутного капіталу підпр н

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв Програми фін підтримки КП «Турбота» Стрижавської с/р та здійснення внесків до статутного капіталу підпр на

 18

 Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання земельних ресурсів Стрижавської селищної ради на 2020 рік».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв Програми охорони навк-го прир-о середовища та рац-го вик зем ресурсів Стрижавської с/р на 2020 р».

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв Програми охорони навк-го прир-о середовища та рац-го вик зем ресурсів Стрижавської с/р на 2020 р».

 19

 Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати засуджені покарання у вигляді громадських робіт на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати засуджені покарання у вигляді громадських робіт на

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати засуджені покарання у вигляді громадських робіт на  

 20

 Про затвердження переліку об’єктів на яких можуть відбувати порушники адміністративне стягнення у виді громадських робіт на 2020 рік.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затв переліку об’єктів на яких можуть відбувати порушники адмін стягнення  у виді гром робіт на 2020 р.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затв переліку об’єктів на яких можуть відбувати порушники адмін стягнення  у виді гром робіт на 2020 р.

 21

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дідику Михайлу Васильовичу в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затв проекту землеустрою щодо від-я зем діл у власність для ведення ОСГ гр. Дідику М. В.смт Стрижавка.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затв проекту землеустрою щодо від-я зем діл у власність для ведення ОСГ гр. Дідику М. В.смт Стрижавка.

 22

 Про надання гр. Кравець Н.Д. дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул. 40-річчя Перемоги в смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Надання гр. Кравець Н.Д. дозволу на розм тимчас споруди для пров-я підпр дія-сті по в. 40-р Перемоги в смт Стр

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Надання гр. Кравець Н.Д. дозволу на розм тимчас споруди для пров-я підпр дія-сті по в. 40-р Перемоги в смт Стри

 23

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чорній Марті Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Київська, 174/3 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-ТДіЗ  вст  меж зем-ї діл-ки в натурі  гр. Чорній М. М. для буд і обслуг житл б,  по в Київська, 174/3 в смт Ст

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-ТДіЗ  вст  меж зем-ї діл-ки в натурі  гр. Чорній М. М. для буд і обслуг житл б,  по в Київська, 174/3 в смт Стр

 24

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Журавель Марині Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Короленко,31 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-ТДіЗ вст-я  меж зем діл в натурі  гр. Журавель М. П. для буд і обслуг житл буд, по в Короленко,31 смт Стрижавк

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-ТДіЗ вст-я  меж зем діл в натурі  гр. Журавель М. П. для буд і обслуг житл буд, по в Короленко,31 смт Стрижавка

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Доберчаку Володимиру Петровичу по вул. Короленко, 15 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв пр земл-ю  відв зем діл ціл-е призн змін-я з  ОСГ на б і обслуг, гр. Доберчаку В. П. в. Короленко,15 смт

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв пр земл-ю  відв зем діл ціл-е призн змін-я з  ОСГ на б і обслуг, гр. Доберчаку В. П. в. Короленко,15 смт С

 26

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Олексієнко Олександрі Ібрагимівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Олексієнко О.І. на розробку ТДіЗ  вст.  меж зем діл в натурі.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Олексієнко О.І. на розробку ТДіЗ  вст.  меж зем діл в натурі.

 27

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Базаровському Миколі Васильовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Базаровському М. В. на розробку ТДіЗ щодо вст меж зем діл в н

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Базаровському М. В. на розробку ТДіЗ щодо вст меж зем діл в на

 28

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Поляцко Миколі Яковлевичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Поляцко М. Я. на розробку ТДіЗ  вст  меж зем діл в натурі.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Поляцко М. Я. на розробку ТДіЗ  вст  меж зем діл в натурі.

 29

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Зарембі Галині Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Зарембі Г. М. на розробку ТДіЗ щодо встан меж зем діл в натур

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Зарембі Г. М. на розробку ТДіЗ щодо встан меж зем діл в натурі

 30

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр.гр. Вернигорі Катерині Леонідівні та Поліщук Ніні Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит стосовно над-я  гр.гр. Вернигорі К. Л. та Поліщук Н. І. на розробку ТДіЗ щодо вст меж зем діл в

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит стосовно над-я  гр.гр. Вернигорі К. Л. та Поліщук Н. І. на розробку ТДіЗ щодо вст меж зем діл в н

 31

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Гуцаленко Людмилі Миколаївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Гуцаленко Л. М. на розробку ТДіЗ  вст  меж зем діл в натурі.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Гуцаленко Л. М. на розробку ТДіЗ  вст  меж зем діл в натурі.

 32

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Назаренко Валентині Анатоліївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд пит стосовно надання дозволу гр. Назаренко В. А. на розробку ТДіЗ щодо встановлення меж зем діл в

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд пит стосовно надання дозволу гр. Назаренко В. А. на розробку ТДіЗ щодо встановлення меж зем діл в н

 33

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Юхимчук Марії Андріївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Юхимчук М. А. на розробку ТДіЗ  встановлення  меж зем діл в н

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Юхимчук М. А. на розробку ТДіЗ  встановлення  меж зем діл в на

 34

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Печериці Анатолію Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Печериці А. В. на розробку ТДіЗ щодо вст-я  меж зем ділв нату

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Печериці А. В. на розробку ТДіЗ щодо вст-я  меж зем ділв натур

 35

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Зарембі Олександру Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства по вул. Кобзарська.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит  надання дозволу гр. Зарембі О. В. на розр пр земл-ю щодо відв зем діл для  ОСГ по в. Кобзарська

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит  надання дозволу гр. Зарембі О. В. на розр пр земл-ю щодо відв зем діл для  ОСГ по в. Кобзарська.

 36

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Федяєвій Ользі Василівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит  надання дозволу гр. Федяєвій О. В. на розр ТДіЗ щодо вст  меж зем діл в натурі .

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит  надання дозволу гр. Федяєвій О. В. на розр ТДіЗ щодо вст  меж зем діл в натурі .

 37

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Швець Олені Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд пит стосовно над-я дозв гр. Швець О. В. на розробку ТДіЗ встановлення  меж зем діл в натурі.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд пит стосовно над-я дозв гр. Швець О. В. на розробку ТДіЗ встановлення  меж зем діл в натурі.

 38

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Карнаух Світлані Степанівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит стосовно надання дозв гр. Карнаух С. С. на розр проекту земл відв зем діл для гаражного буд.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит стосовно надання дозв гр. Карнаух С. С. на розр проекту земл відв зем діл для гаражного буд.

 39

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Ляшевському Константину Петровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит стосовно над-я дозв гр. Ляшевському К. П. на розробку проекту земл щодо відв зем діл для гаражно

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит стосовно над-я дозв гр. Ляшевському К. П. на розробку проекту земл щодо відв зем діл для гаражног

 40

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Афанасьєву Віктору В’ячеславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит стосовно надання дозв гр. Афанасьєву В. В.  розробку пр земл щодо відв зем діл для гаражного буд

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит стосовно надання дозв гр. Афанасьєву В. В.  розробку пр земл щодо відв зем діл для гаражного буд.

 41

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Заборовцю Станіславу Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл. пит. стосовно дозволу гр. Заборовцю С. М. на розробку проекту земл щодо відв. зем. діл. для гаражно

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл. пит. стосовно дозволу гр. Заборовцю С. М. на розробку проекту земл щодо відв. зем. діл. для гаражног

 42

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Заборовець Лідії Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит стосовно надання дозв гр. Заборовець Л. А. на розробку пр земл щодо відв зем діл для гаражного б

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит стосовно надання дозв гр. Заборовець Л. А. на розробку пр земл щодо відв зем діл для гаражного бу

 43

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Кваша Івану Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит стосовно надання дозв гр. Кваша І. М. на розробку проекту земл щодо відв зем діл для гаражного б

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит стосовно надання дозв гр. Кваша І. М. на розробку проекту земл щодо відв зем діл для гаражного бу

 44

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Щербань Наталії Петрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит  надання дозв гр. Щербань Н. П. на розр пр земл. щодо відв. зем. діл. для гаражного буд.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит  надання дозв гр. Щербань Н. П. на розр пр земл. щодо відв. зем. діл. для гаражного буд.

 45

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Баяк Віктору Броніславовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит стосовно надання дозволу гр. Баяк В. Б. на розробку проекту земл. щодо відв. зем. діл. для гараж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит стосовно надання дозволу гр. Баяк В. Б. на розробку проекту земл. щодо відв. зем. діл. для гаражн

 46

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Курман Людмилі Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит  надання дозволу гр. Курман Л. В. на розробку проекту земл щодо відв зем діл для гаражного буд.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит  надання дозволу гр. Курман Л. В. на розробку проекту земл щодо відв зем діл для гаражного буд.

 47

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Петренку Володимиру Андрійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл. пит стосовно надання дозв гр. Петренку В. А. на розробку проекту земл  відв зем діл для гаражного б

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл. пит стосовно надання дозв гр. Петренку В. А. на розробку проекту земл  відв зем діл для гаражного бу

 48

 Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Наконечній Ірині Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для гаражного будівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгл пит стосовно надання дозволу гр. Наконечній І. І. на розробку пр земл  відв зем діл для гаражного бу

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгл пит стосовно надання дозволу гр. Наконечній І. І. на розробку пр земл  відв зем діл для гаражного буд

 49

 Про надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки в зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозв на розірвання договору оренди зем діл в зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозв на розірвання договору оренди зем діл в зв’язку з переходом права власності на нерухоме майно.

 50

 Про розгляд заяви гр. Медвідь Сергія Володимировича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Медвідь Сергія Володимировича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Медвідь Сергія Володимировича.

 51

 Про розгляд заяви гр. Медвідь Сергія Володимировича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Медвідь Сергія Володимировича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Медвідь Сергія Володимировича.

 52

 Про розгляд заяви гр. Черевко Юрія Анатолійовича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Черевко Юрія Анатолійовича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Черевко Юрія Анатолійовича.

 53

 Про розгляд заяви гр. Ксенчин Діни Дмитрівни.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Ксенчин Діни Дмитрівни.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Ксенчин Діни Дмитрівни.

 54

 Про розгляд заяви гр. Козлової Антоніни Олександрівни.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви гр. Козлової Антоніни Олександрівни.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви гр. Козлової Антоніни Олександрівни.

 55

 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозв на виг-я ТДіЗ щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозв на виг-я ТДіЗ щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

 56

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Собко Анни Василівни та Свистуна Андрія Васильовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затв ТДіЗ  вст-я  меж зем діл в натурі  гр. Собко А. В. та Свистуна А. В. тов-го с/г вир-а на Стрижавської

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затв ТДіЗ  вст-я  меж зем діл в натурі  гр. Собко А. В. та Свистуна А. В. тов-го с/г вир-а на Стрижавської  

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь