Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 62 сесії  7 скликання від 09 вересня 2020 року

Результати поіменного голосування

62 сесії  7 скликання -форматі zip

та у форматі rar

від 09 вересня 2020 року

Результати голосування

 0

 Про затвердження порядку денного 62 сесії селищної ради 7 скликання від 09 вересня 2020 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 62 сесії селищної ради 7 скликання від  09 вересня 2020 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 62 сесії селищної ради 7 скликання від  09 вересня 2020 року

 1

 Про передачу субвенцій з селищного бюджету Стрижавської селищної ради до Вінницького районного бюджету

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу субвенцій з селищного бюджету Стрижавської селищної ради  до Вінницького районного бюджету

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу субвенцій з селищного бюджету Стрижавської селищної ради  до Вінницького районного бюджету

 2

 Про надання згоди на проведення капітального ремонту пожежного автомобіля

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання згоди на проведення капітального ремонту пожежного автомобіля

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання згоди на проведення капітального ремонту пожежного автомобіля

 3

 Про внесення змін та доповнень до рішення 59 сесії 7 скликання від 24 червня 2020 року № 34 «Про укладання договору про пайову участь у створенні і розвитку інфраструктуриселища Стрижавка з ЖБК «Затишна фазенда 2»

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Вн змін та доповнень до р.59 сесії 7 скл від 24 червня 2020 року № 34

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Вн змін та доповнень до р.59 сесії 7 скл від 24 червня 2020 року № 34  

 4

 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція вуличного освітлення за адресою: Україна, Вінницька область, Вінницький район, смт.Стрижавка, вул.Козицького, Галицька, Довженка (ТП 908)»

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв проектно-кошторисної док-ї «Реконструкція вул освітлення за адресою: смт.Стрижавка, (ТП 908)»

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв проектно-кошторисної док-ї «Реконструкція вул освітлення за адресою: смт.Стрижавка, (ТП 908)»

 5

 Про затвердження переліку адміністративних послуг,які надаються через постійно діючий робочий орган «Центр надання адміністративних послуг»Стрижавської селищної ради

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв переліку адм-х послуг, «Центр надання адм-х послуг» Стрижавської с/р

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв переліку адм-х послуг, «Центр надання адм-х послуг» Стрижавської с/р

 6

 Про затвердження Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2020-2021 роки.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження Програми для забезпечення виконання  рішень суду на 2020-2021 роки.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження Програми для забезпечення виконання  рішень суду на 2020-2021 роки.

 7

 Про внесення змін до рішення №30 54 сесії 7 скликання від 18 грудня 2019 року «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2020 рік»

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Вн змін до р. №30 54 с. 7 скл. від 18 грудня 2019 року  «Про бюджет Стрижавської ТГна 2020 р»

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Вн змін до р. №30 54 с. 7 скл. від 18 грудня 2019 року  «Про бюджет Стрижавської ТГна 2020 р»

 Голосування №3 - В ЦІЛОМУ-Вн змін до р. №30 54 с. 7 скл. від 18 грудня 2019 року  «Про бюджет Стрижавської ТГна 2020 р»

 8

 Про надання щорічної відпустки селищному голові Короленко Т.А.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання щорічної відпустки селищному голові Короленко Т.А.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання щорічної відпустки селищному голові Короленко Т.А.

 9

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с-ща Славне Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв ТД з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с-ща Славне Вінницького району Вінницької облас

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв ТД з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с-ща Славне Вінницького району Вінницької област

 10

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель земельної ділянки на якій розташована будівля профілактично-оздоровчого відділу та будівлі Стрижавської лікарні по вул. 40 - річчя Перемоги, №6.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-ТДіЗ інв-ї земель зем. діл. на якій розташ будівля проф. озд-го відділу та буд. Стрижавської лікарні  по вул.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-ТДіЗ інв-ї земель зем. діл. на якій розташ будівля проф. озд-го відділу та буд. Стрижавської лікарні  по вул. 4

 11

 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розроблення ТД із землеустрою встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розроблення ТД із землеустрою встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

 12

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Стрижавській селищній раді площею 0,1500 га, цільове призначення: 07.02 Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту (спортивний майданчик) по вул. Луговій в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Розр-ня пр. земл-ю відв зем. діл. комун вл. Стрижавській с/р пл. 0,1500 га, ЦП: 07.02 по вул. Луговій смт Стри

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Розр-ня пр. земл-ю відв зем. діл. комун вл. Стрижавській с/р пл. 0,1500 га, ЦП: 07.02 по вул. Луговій смт Стриж

 13

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення 66-ти земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва на території Стрижавської селищної ради, за межами населеного пункту, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв пр.. земл. відв-ня 66-ти з/д у власність гром. для ведення ОСГ на т. Стрижавської с/р.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв пр.. земл. відв-ня 66-ти з/д у власність гром. для ведення ОСГ на т. Стрижавської с/р.

 14

 Про передачу гр. Балюбаш Ніні Іванівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Балюбаш Н. І. у власність зем-ї ділянки для ведення ОСГа в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Балюбаш Н. І. у власність зем-ї ділянки для ведення ОСГа в межах населеного пункту с-ще Славне.  

 15

 Про передачу гр. Берладин Любові Петрівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Берладин Л.П. у вл. зем-ї ділянки для інд-го сад-а в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Берладин Л.П. у вл. зем-ї ділянки для інд-го сад-а в межах населеного п. с-ще Славне.

 16

 Про передачу гр. Бистрицькому Анатолію Станіславовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Бистрицькому А. С. у вл. зем-ї діл. для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Бистрицькому А. С. у вл. зем-ї діл. для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 17

 Про передачу гр. Бойчук Василя Михайловича у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Бойчук В.М. у власність зем. ділянки для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Бойчук В.М. у власність зем. ділянки для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 18

 Про передачу гр. Бондарчуку Сергію Васильовичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Бондарчуку С.В. у власність з/д для інд-го сад. в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Бондарчуку С.В. у власність з/д для інд-го сад. в межах населеного пункту с-ще Славне.

 19

 Про передачу гр. Босій Любові Володимирівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Босій Л.В. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Босій Л.В. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах населеного пункту с-ще Славне.

 20

 Про передачу гр. Винник Тетяні Миколаївні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Винник Т.М. у вл з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Винник Т.М. у вл з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 21

 Про передачу гр. Вітенко Леоніду Петровичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Вітенко Л. П. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Вітенко Л. П. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 22

 Про передачу гр. Гаврилюк Валентині Дем’янівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Гаврилюк В. Д. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Гаврилюк В. Д. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 23

 Про передачу гр. Гончару Григорію Івановичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Гончару Г.І. у власність з/д для інд-го сад. в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Гончару Г.І. у власність з/д для інд-го сад. в межах населеного пункту с-ще Славне.

 24

 Про передачу гр. Гончар Світлані Кирилівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Гончар С. К. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Гончар С. К. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 25

 Про передачу гр. Гончар Тетяні Митрофанівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Гончар Т. М. у власність з/д для інд-го сад. в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Гончар Т. М. у власність з/д для інд-го сад. в межах населеного пункту с-ще Славне.

 26

 Про передачу гр. Гринчак Сергію Миколайовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Гринчак С. М. у вл. з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Гринчак С. М. у вл. з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 27

 Про передачу гр. Гудевич Галині Марківні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Гудевич Г.М. у власність з/д для інд-го садівництва в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Гудевич Г.М. у власність з/д для інд-го садівництва в межах населеного п. с-ще Славне.

 28

 Про передачу гр. Єднаку Степану Володимировичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Єднаку С. В. у вл. з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Єднаку С. В. у вл. з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 29

 Про передачу гр. Єрмолову Сергію Вячеславовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Єрмолову С. В. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Єрмолову С. В. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 30

 Про передачу гр. Єрохіній Катерині Віталіївні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Єрохіній К.В. у вл. з/д для ведення ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Єрохіній К.В. у вл. з/д для ведення ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 31

 Про передачу гр. Карповець Юлії Анатоліївні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Карповець Ю.А. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Карповець Ю.А. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 32

 Про передачу гр. Кириленко Любові Федорівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Кириленко Л.Ф. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Кириленко Л.Ф. у власність з/д для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 33

 Про передачу гр. Кирилюк Наталії Петрівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Кирилюк Н. П. у вл з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Кирилюк Н. П. у вл з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 34

 Про передачу гр. Остафійчук Тетяні Євгеніївні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Остафійчук Т.Є. у вл. з/д ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Остафійчук Т.Є. у вл. з/д ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 35

 Про передачу гр. Ковальчуку Василю Кіндратовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Ковальчуку В. К. у вл. з/д ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Ковальчуку В. К. у вл. з/д ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 36

 Про передачу гр. Ковальчук Наталії Володимирівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Ковальчук Н.В. у власність з/д для інд-го сад. в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Ковальчук Н.В. у власність з/д для інд-го сад. в межах населеного пункту с-ще Славне.

 37

 Про передачу гр. Коломійчуку Миколі Леонтійовичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Коломійчуку М. Л. у вл. з/д для інд-го садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Коломійчуку М. Л. у вл. з/д для інд-го садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне.

 38

 Про передачу гр. Корж Людмилі Володимирівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Корж Л. В. у вл.  з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Корж Л. В. у вл.  з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 39

 Про передачу гр. Кравчук Оксані Володимирівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Кравчук О.В. у власність з/д. для інд-го сад-ва в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Кравчук О.В. у власність з/д. для інд-го сад-ва в межах населеного пункту с-ще Славне.

 40

 Про передачу гр. Кушнір Марії Степанівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Кушнір М. С. у вл. з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Кушнір М. С. у вл. з/д для ведення ОСГ в межах населеного п. с-ще Славне.

 41

 Про передачу гр. Мазур Тетяні Олександрівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Передачу гр. Мазур Т. О. у власність зем. діл для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Передачу гр. Мазур Т. О. у власність зем. діл для ведення ОСГ в межах населеного пункту с-ще Славне.

 42

 Про передачу гр. Мазуренко Тетяні Петрівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Мазуренко Т. П. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Мазуренко Т. П. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 43

 Про передачу гр. Макаровій Марії Степанівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Макаровій М. С. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Макаровій М. С. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 44

 Про передачу гр. Мельнику Василю Миколайовичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Мельнику В. М. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Мельнику В. М. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 45

 Про передачу гр. Нагрудній Марії Миколаївні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Нагрудній М. М. у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Нагрудній М. М. у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 46

 Про передачу гр. Назаренко Надії Степанівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Назаренко Н. С. у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Назаренко Н. С. у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 47

 Про передачу гр. Назаренко Петру Васильовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Назаренко П. В. у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Назаренко П. В. у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 48

 Про передачу гр. Овчарову Максиму Ярославовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Овчарову М. Я. у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Овчарову М. Я. у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 49

 Про передачу гр. Ортинському Анатолію Володимировичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Ортинському А.В. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Ортинському А.В. у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 50

 Про передачу гр. Півень Сергію Станіславовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Півень Сергію Станіславовичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Півень Сергію Станіславовичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 51

 Про передачу гр. Піхновському Віталію Григоровичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Піхновському Віталію Григоровичу у вл. зем. ділянки для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Піхновському Віталію Григоровичу у вл. зем. ділянки для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 52

 Про передачу гр. Подгорній Світлані Олександрівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Подгорній Світлані Олександрівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Подгорній Світлані Олександрівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 53

 Про передачу гр. Приянчуку Івану Івановичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Приянчуку Івану Івановичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Приянчуку Івану Івановичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 54

 Про передачу гр. Проніній Галині Миколаївні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Проніній Галині Миколаївні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Проніній Галині Миколаївні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 55

 Про передачу гр. Прунській Марії Григорівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Прунській Марії у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Прунській Марії у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 56

 Про передачу гр. Ремез Оксані Вікторівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Ремез Оксані Вікторівні у вл. зем. ділянки для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Ремез Оксані Вікторівні у вл. зем. ділянки для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 57

 Про передачу гр. Романенко Анні Василівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Романенко Анні Василівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Романенко Анні Василівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 58

 Про передачу гр. Романюку Олексію Миколайовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Романюку Олексію Миколайовичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Романюку Олексію Миколайовичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 59

 Про передачу гр. Рудик Віталію Андрійовичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Рудик Віталію Андрійовичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Рудик Віталію Андрійовичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 60

 Про передачу гр. Рудницькому Юрію Антоновичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Рудницькому Юрію Антоновичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Рудницькому Юрію Антоновичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 61

 Про передачу гр. Русавській Галині Василівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Русавській Галині Василівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Русавській Галині Василівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 62

 Про передачу гр. Савчук Ліді Василівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Савчук Ліді Василівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Савчук Ліді Василівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 63

 Про передачу гр. Синявській Ганні Іванівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Синявській Ганні Іванівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Синявській Ганні Іванівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 64

 Про передачу гр. Скакун Галині Олександрівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Скакун Галині Олександрівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Скакун Галині Олександрівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 65

 Про передачу гр. Скібі Миколі Тихоновичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Скібі Миколі Тихоновичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Скібі Миколі Тихоновичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 66

 Про передачу гр. Стасіву Руслану Івановичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Стасіву Руслану Івановичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Стасіву Руслану Івановичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 67

 Про передачу гр. Степовій Людмилі Дмитрівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Степовій Людмилі Дмитрівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Степовій Людмилі Дмитрівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 68

 Про передачу гр. Сухоставській Надії Трохимівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Сухоставській Надії Трохимівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Сухоставській Надії Трохимівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 69

 Про передачу гр. Сухоставському Олександру Григоровичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Сухоставському Олександру Григоровичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Слав

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Сухоставському Олександру Григоровичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славн

 70

 Про передачу гр. Федосову Дмитру Валентиновичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Федосову Дмитру Валентиновичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Федосову Дмитру Валентиновичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 71

 Про передачу гр. Федосовій Ользі Яківні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Федосовій Ользі Яківні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Федосовій Ользі Яківні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 72

 Про передачу гр. Федосовій Світлані Михайлівні у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Федосовій Світлані Михайлівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Федосовій Світлані Михайлівні у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 73

 Про передачу гр. Харченко Надії Лаврентіївні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Харченко Надії Лаврентіївні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Харченко Надії Лаврентіївні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 74

 Про передачу гр. Чернезі Анастасії Василівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Чернезі Анастасії Василівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Чернезі Анастасії Василівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 75

 Про передачу гр. Чернезі Віталію Сергійовичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Чернезі Віталію Сергійовичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Чернезі Віталію Сергійовичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 76

 Про передачу гр. Шевченко Анатолію Миколайовичу у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-75.Про передачу гр. Шевченко Анатолію Миколайовичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-75.Про передачу гр. Шевченко Анатолію Миколайовичу у вл. з/д для інд-го сад-ва в межах нас-го п. с-ще Славне.

 77

 Про передачу гр. Шевченко Тетяні Василівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Шевченко Тетяні Василівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Шевченко Тетяні Василівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 78

 Про передачу гр. Шеремет Вірі Степанівні у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Шеремет Вірі Степанівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Шеремет Вірі Степанівні у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 79

 Про передачу гр. Шмаль Михайлу Олександровичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с-ще Славне територія Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Шмаль Михайлу Олександровичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Шмаль Михайлу Олександровичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. с-ще Славне.

 80

 Про передачу гр. Мороз Михайлу Давидовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту смт Стрижавка по вул.. Приміська б/н, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Мороз Михайлу Давидовичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. смт Стрижавка по вул.. Приміська

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Мороз Михайлу Давидовичу у вл. з/д для ОСГ в межах нас-го п. смт Стрижавка по вул.. Приміська  

 81

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зарембі Галині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Заводська, 8 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв ТДіЗ встановлення з/д в натурі гр. Зарембі Г.М. для буд-ва і обслуг-ня ж/б, по в. Заводська, 8 в смт Стри

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв ТДіЗ встановлення з/д в натурі гр. Зарембі Г.М. для буд-ва і обслуг-ня ж/б, по в. Заводська, 8 в смт Стриж

 82

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Поліщук Тетяні Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) по вулиці Щаслива, 42 в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв ТДіЗ вст-я меж з/д в натурі гр. Поліщук Т.В. для буд-ва і обслуг-ня ж/б, по в.Щаслива, 42 в смт Стрижавка

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв ТДіЗ вст-я меж з/д в натурі гр. Поліщук Т.В. для буд-ва і обслуг-ня ж/б, по в.Щаслива, 42 в смт Стрижавка.

 83

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Печериці Анатолію Володимировичу для будівництва індивідуального гаража по вулиці Шевченка, 9г в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв ТДіЗ вст-я меж з/д в натурі гр гр. Печериці А. В. для буд-ва інд-го гаража по в. Шевченка, 9г в смт Стриж

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв ТДіЗ вст-я меж з/д в натурі гр гр. Печериці А. В. для буд-ва інд-го гаража по в. Шевченка, 9г в смт Стрижа

 84

 Про надання дозволу гр. Гончаруку Дмитру Васильовичу, Гончарук Марині Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв гр. Гончаруку Д. В., Гончарук М. В. на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв гр. Гончаруку Д. В., Гончарук М. В. на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 85

 Про надання дозволу гр. Колгановій Катерині Михайлівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Дозв. гр. Колгановій К.М. на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Дозв. гр. Колгановій К.М. на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 86

 Про надання дозволу гр. Вовк Галині Феодосіївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Вовк Галині Феодосіївні на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Вовк Галині Феодосіївні на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 87

 Про надання дозволу гр. Романенко Миколі Павловичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Романенко Миколі Павловичу на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Романенко Миколі Павловичу на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 88

 Про надання дозволу гр. Шепарській Світлані Олексіївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Шепарській Світлані Олексіївні на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Шепарській Світлані Олексіївні на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 89

 Про надання дозволу гр. Рябоконь Олексію Михайловичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Рябоконь Олексію Михайловичу на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Рябоконь Олексію Михайловичу на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 90

 Про надання дозволу гр. Лабунській Олені Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Лабунській Олені Миколаївні на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Лабунській Олені Миколаївні на роз-ня ТДіЗ щодо вст.-ня (відновлення) меж з/д.

 91

 Про надання дозволу гр. Горобець Тетяні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Надання  гр. Горобець Т. В. на роз-ня пр. земл-ю відведення з/д у вл.для буд-ва і обслуговування ж/б.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Надання  гр. Горобець Т. В. на роз-ня пр. земл-ю відведення з/д у вл.для буд-ва і обслуговування ж/б.  

 92

 Про надання дозволу гр. Яремчук Людмилі Андріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Надання гр. Яремчук Л. А. на роз-ня пр. земл-ю відведення з/д у вл.для буд-ва і обслуговування ж/б.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Надання гр. Яремчук Л. А. на роз-ня пр. земл-ю відведення з/д у вл.для буд-ва і обслуговування ж/б.

 93

 Про надання дозволу гр. Кошці Володимиру Олеговичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Надання гр. Кошці В. О. на роз-ня пр. земл-ю відведення з/д у вл.для буд-ва і обслуговування ж/б.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Надання гр. Кошці В. О. на роз-ня пр. земл-ю відведення з/д у вл.для буд-ва і обслуговування ж/б.

 94

 Про надання дозволу гр. Баришевій Галині Юріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення з 1.11.1 Автотехобслуговування для будівництва та обслуговування СТО автомобілів на 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Надання гр. Баришевій Г.Ю. на роз-ня пр.. зем-ю відведення з/д у вл. зі зміною ЦП з 1.11.1 на 02.01 для для бу

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Надання гр. Баришевій Г.Ю. на роз-ня пр.. зем-ю відведення з/д у вл. зі зміною ЦП з 1.11.1 на 02.01 для для буд

 95

 Про надання дозволу гр. Олійнику Костянтину Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Надання гр. Олійнику К.П. на роз-ня пр.. земл-ю відв. з/д у власність для ОСГ.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Надання гр. Олійнику К.П. на роз-ня пр.. земл-ю відв. з/д у власність для ОСГ.

 96

 Про передачу на умовах оренди Винник Аліні Павлівні земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі по вул. 40-річчя Перемоги №8а в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу на умовах оренди Винник Аліні Павлівні земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівел

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу на умовах оренди Винник Аліні Павлівні земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель

 97

 Про передачу гр. Гончаруку Дмитру Олексійовичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Гончаруку Дмитру Олексійовичу у власність з/д ОСГ.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Гончаруку Дмитру Олексійовичу у власність з/д ОСГ.

 98

 Про передачу гр. Білоконь Михайлу Михайловичу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Білоконь Михайлу Михайловичу у власність з/д ОСГ.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Білоконь Михайлу Михайловичу у власність з/д ОСГ.

 99

 Про передачу гр. Білошкурській Ганні Яківні у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства по вул. Сєдова, 11.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу гр. Білошкурській Г. Я. у вл. з/д для буд. і обсл-ня ж/б, г/б і споруд та для ведення ОСГ по вул.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу гр. Білошкурській Г. Я. у вл. з/д для буд. і обсл-ня ж/б, г/б і споруд та для ведення ОСГ по вул.  

 100

 Про внесення часткових змін до рішення 60 сесії 7 скликання від 01 липня 2020 року Стрижавської селищної ради №27 «Про надання дозволу гр. Мельник Лесі Володимирівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про внесення часткових змін до р. 60 с. 7 скл. від 01.07.2020 року Стрижавської с/р №27 Мельник Л. В.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про внесення часткових змін до р. 60 с. 7 скл. від 01.07.2020 року Стрижавської с/р №27 Мельник Л. В.  

 101

 Про внесення часткових змін до рішення 59 сесії 7 скликання від 24 червня 2020 року Стрижавської селищної ради №82 «Про надання дозволу гр. Кондратюку Юрію Петровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про внесення часткових змін до р.59 с. 7 скл від 24.06.2020 р. Стрижавської с/р №82 г Кондратюку Ю. П.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про внесення часткових змін до р.59 с. 7 скл від 24.06.2020 р. Стрижавської с/р №82 г Кондратюку Ю. П.

 102

 Про внесення часткових змін до рішення 10 сесії 7 скликання від 18 серпня 2016 року Стрижавської селищної ради №31 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Левчуку Володимиру Петровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про вн.часткових змін до р.10 с. 7 скл. від 18.08.2016 року Стрижавської с/р №31 гр. Левчуку В. П.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про вн.часткових змін до р.10 с. 7 скл. від 18.08.2016 року Стрижавської с/р №31 гр. Левчуку В. П.

 103

 Про надання дозволу на внесення змін до договору оренди землі №61 від 04.07.2005 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу на внесення змін до договору оренди землі №61 від 04.07.2005 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу на внесення змін до договору оренди землі №61 від 04.07.2005 року.

 104

 Про розгляд заяви Ваколюка Івана Антоновича, Бойко Таїсії Вікторівни, Соломко Павла Леонідовича.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви Ваколюка Івана Антоновича, Бойко Таїсії Вікторівни, Соломко Павла Леонідовича.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви Ваколюка Івана Антоновича, Бойко Таїсії Вікторівни, Соломко Павла Леонідовича.

 105

 Про надання дозволу гр. Кондратюку Юрію Петровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Кондратюку Ю. П. на роз-ня пр. земл-ю відв-ня з/д в оренду для сінокосіння.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Кондратюку Ю. П. на роз-ня пр. земл-ю відв-ня з/д в оренду для сінокосіння.

 106

 Про надання дозволу гр. Базаровському Миколі Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Базаровському М.В. на розроблення проекту землеустрою відв. з/д у вл. інд-го сад-ва.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Базаровському М.В. на розроблення проекту землеустрою відв. з/д у вл. інд-го сад-ва.

 107

 Про надання дозволу гр. Печериці Ганні Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Печериці Г. В. на розроблення проекту землеустрою відв. з/д у вл. інд-го сад-ва.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Печериці Г. В. на розроблення проекту землеустрою відв. з/д у вл. інд-го сад-ва.

 108

 Про розгляд заяви Голови «Стрижавської спілки рибалок-любителів» Сабатовського О.А.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви Голови «Стрижавської спілки рибалок-любителів» Сабатовського О.А.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви Голови «Стрижавської спілки рибалок-любителів» Сабатовського О.А.

 109

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Наконечній Ірині Іванівні вул. Приміська б/н в межах населеного пункту смт Стрижавка.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Затв.пр. щодо відв з/д для ОСГ гр. Наконечній Ірині Іванівні вул. Приміська б/н 

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Затв.пр. щодо відв з/д для ОСГ гр. Наконечній Ірині Іванівні вул. Приміська б/н   

 110

 Про надання дозволу гр. Павлову Дмитру Миколайовичу на розроблення проектно-кошторисної документації «Теплопостачання житлового будинку за рахунок природної енергії річки Південний Буг».

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Павлову Д. М. «Теплопостачання ж/б за рахунок природної енергії р. П. Буг».

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Павлову Д. М. «Теплопостачання ж/б за рахунок природної енергії р. П. Буг».

 Голосування №3 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Павлову Д. М. «Теплопостачання ж/б за рахунок природної енергії р. П. Буг».

 111

 Про надання дозволу гр. Снігуру Мирославу Андрійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Снігуру М. А. на розроблення пр.. зем-ю відведення з/д для буд-а інд-х гаражів.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Снігуру М. А. на розроблення пр.. зем-ю відведення з/д для буд-а інд-х гаражів.

 112

 Про надання дозволу гр. Снігур Людмилі Іллівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Снігур Л. І. пр.. зем-ю відведення з/д для буд-а інд-х гаражів.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Снігур Л. І. пр.. зем-ю відведення з/д для буд-а інд-х гаражів.

 113

 Про надання дозволу гр. Заболотній Марії Віталіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу гр. Заболотній М. В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення з/д

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу гр. Заболотній М. В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення з/д  

 114

 Про надання дозволу ТОВ «Торговий дім «ТВМ» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу ТОВ «Торговий дім «ТВМ» розр пр  з/д ЦП якої змінюється.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу ТОВ «Торговий дім «ТВМ» розр пр  з/д ЦП якої змінюється.

 115

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Торговий дім «ТВМ» по вулиці Приміська 6г в межах населеного пункту смт. Стрижавка та надання дозволу на укладання договору оренди землі.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження ТДіЗ з/д в натурі (на місцевості) ТОВ «Торговий дім «ТВМ» по вулиці Приміська 6г смт. Стрижав

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження ТДіЗ з/д в натурі (на місцевості) ТОВ «Торговий дім «ТВМ» по вулиці Приміська 6г смт. Стрижавк

 116

 Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю ФОП Кричфалуший Ф.М.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про продаж з/д не с/г призн на якій розташований об’єкт нерго майна, що є власністю ФОП Кричфалуший Ф.М.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про продаж з/д не с/г призн на якій розташований об’єкт нерго майна, що є власністю ФОП Кричфалуший Ф.М.

 117

 Про розгляд заяви Кирик Ганни Тимофіївни

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про розгляд заяви Кирик Ганни Тимофіївни

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про розгляд заяви Кирик Ганни Тимофіївни

 118

 Про передачу у власність гр. Кирику Сергію Анатолійовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул Зарічній, 36 в межах населеного пункту смт Стрижавка

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про передачу у власність гр. Кирику С. А. з/д для буд. та обслуг-ня ж/б, по вул Зарічній, 36

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про передачу у власність гр. Кирику С. А. з/д для буд. та обслуг-ня ж/б, по вул Зарічній, 36  

 119

 Про надання дозволу на знесення деревини

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про надання дозволу на знесення деревини

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про надання дозволу на знесення деревини

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь