Результати голосування 56 чергової сесії 8 скликання від 22 грудня 2022 року

Результати голосування

В форматі RAR

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 56 чергової сесії 8 скликання від 22 грудня 2022 року.

Голосування №2 - Веприцька Т.М.: Внести до порядку денного питання “ Про внесення змін до рішення 29 сесії селищної ради 8 скликання від

Голосування №3 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 56 чергової сесії 8 скликання від 22 грудня 2022 року.

1

Про затвердження звіту про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про план роботи Стрижавської селищної ради 7 скликання на 2023 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами казначейства щодо реалізації державної регіональної політики на 2021-2022 роки на 2023 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Про встановлення для службового автомобіля ліміту паливно- мастильних матеріалів та їх використання у вихідні та святкові дні на 2023 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Про встановлення ліміту паливно-мастильних матеріалів для автомобіля, балансоутримувачем якого є Стрижавська селищна рада на 2023 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про встановлення вартості надання платних послуг закладами загальної середньої освіти Стрижавської селищної ради з виробництва та реалізації продукції громадського харчування, організації її споживання та затвердження Порядку.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про затвердження Положення про апарат Стрижавської селищної ради та її виконавчого комітету.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про умови оплати праці працівників апарату селищної ради, її виконавчих органів та робітників, зайнятих їх обслуговуванням.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про оплату праці селищного голови, секретаря, заступника з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, старост Стрижавської селищної ради 8 скликання.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про внесення змін до рішення 28 сесії 8 скликання від 10.12.2021 року Стрижавської селищної ради №14.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

"Про внесення змін до рішення 29 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 18 "Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 рік" (із змінами)."

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12