Результати голосування 39 позачергової сесії 8 скликання від 26 березня 2022 року

Результати голосування

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 39 позачергової сесії 8 скликання від 26 березня 2022 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 39 позачергової сесії 8 скликання від 26 березня 2022 року.

1

Про створення громадських пасовищ.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про створення громадських пасовищ.

2

Про резервування земельної ділянки для громадського пасовища.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про резервування земельної ділянки для громадського пасовища.

3

Про резервування земельних ділянок комунальної власності під озеленення.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про резервування земельних ділянок комунальної власності під озеленення.

4

Про резервування земельної ділянки комунальної власності для кладовища.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Про резервування земельної ділянки комунальної власності для кладовища.

5

Про передачу ФГ «Кожухівського» у користування на умовах оренди, проектних польових доріг для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про передачу ФГ «Коливайло» у користування на умовах оренди, проектних польових доріг для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про передачу ТОВ «ПЕРСПЕКТИВИ СОСОНКИ» у користування на умовах оренди, проектних польових доріг для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про передачу ТОВ ВК «Справа» у користування на умовах оренди, проектних польових доріг для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про передачу ПП «Агрофірма Батьківщина» у користування на умовах оренди, проектних польових доріг для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Головчук Надії Василівнідля ведення особистого селянського господарства.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Глухман Мирославі Юріївнідля ведення особистого селянського господарства.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Оніщуку Ігорю Миколайовичудля індивідуального садівництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

13

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Гнатюк Ганні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

14

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марієнко Марії Афанасіївні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

15

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рибаченко Олені Михайлівні.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Івацко Любові Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16