Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 26 позачергової сесії 8 скликання від 16 листопада 2021 року

Результати голосування

в форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 26 позачергової сесії 8 скликання від 16 листопада 2021 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 26 позачергової сесії 8 скликання від 16 листопада 2021 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 26 позачергової сесії 8 скликання від 16 листопада 2021 року.

 1

 Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавської територіальної громади в особі Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Кулик Євгенії Климівні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Малишкіній Галині Іванівні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Тудіну Віктору Івановичу цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ковалець Ірині Анатоліївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Милій Валентині Дем’янівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Буздиган Марії Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Деркач Марії Степанівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Солоненко Роману Михайловичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про надання дозволу ВОКСЛП «Віноблагроліс» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про надання дозволу ФОП Ленді Юрію Миколайовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Костенко Ларисі Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання дозволу гр. Незгоді Сергію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про надання дозволу гр. Ткачук Надії Григорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про надання дозволу гр. Петренко Ірині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про надання дозволу гр. Шмизі Антоніні Петрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про відмову у наданні дозволу гр. Шевчуку Володимиру Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про відмову у наданні дозволу гр. Драчук Євдокії Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної в оренду для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про внесення змін до рішення 35 сесії 7 скликання від 27.06.2018 року Стрижавської селищної ради №29.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про внесення змін до рішення 23 сесії 8 скликання від 13.10.2021 року Стрижавської селищної ради №32.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про відмову у надання дозволу ВОКСЛП «Віноблагроліс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про відмову у надання дозволу ВОКСЛП «Віноблагроліс» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про нову редакцію рішення 46 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 29 травня 2019 року №19 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бондаруку Івану Олексійовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про нову редакцію рішення 46 сесії Стрижавської селищної ради 7 скликання від 29 травня 2019 року №21 «Про розгляд питання стосовно надання дозволу гр. Бондаруку Михайлу Олексійовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь