Результати голосування 40 позачергової сесії 8 скликання від 07 квітня 2022 року

Результати голосування

В форматі rar

0

Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 40 позачергової сесії 8 скликання від 07 квітня 2022 року.

Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 40 позачергової сесії 8 скликання від 07 квітня 2022 року.

1

Про внесення змін до Положення про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Стрижавської територіальної громади.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

2

Про надання дозволу відділу освіти,сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на використання шкільних автобусів та службових автомобілів у період дії воєнного стану.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

3

Пронадання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на використання будівлі.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

4

Про встановлення лімітів паливно-мастильних матеріалів для службових автомобілів, балансоутримувачем яких є відділ освіти,сім’ї, молоді, спорту культури та туризму селищної ради, та надання дозволу на його використання на 2022 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

5

Про звіт директора комунального підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради про роботу за 2021 рік.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

6

Про затвердження рішення виконавчого комітету селищної ради від 24 березня 2022 року №82 «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради на 2022 рік».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

7

Про затвердження додаткових угод, укладених селищним головою у міжсесійний період.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

8

Про виправлення описки в рішенні 32 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 20 січня 2021 року № 14 «Про види суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, та перелік об’єктів для відбування порушниками суспільно корисних оплачуваних робіт на території Стрижавської територіальної громади на 2022 рік».

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

9

Про призупинення преміювання посадових осіб місцевого самоврядування.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

10

Прозатвердження Детального плану території для будівництва та обслуговування будівель та споруд бази відпочинку на території Пеньківської сільської ради Літинського району Вінницької області, за межами населеного пункту (с. Супрунів).

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

11

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Борисюка Олександра Сергійовича цільове призначення яких змінюється з для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибнаділянка) та для ведення особистого селянського господарства на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

12

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Костенко Ларисі Миколаївні для сінокосіння.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

13

Про надання дозволу гр. Дуднику Івану Сергійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

14

Про відмову гр. Чабану Олегу Андрійовичу у наданнідозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

15

Про відмову гр. Чабану Олегу Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

16

Про відмову гр. Щупак Наталії Вікторівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

17

Про відмову у наданнідозволу гр. Мусіровському Олексію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

18

Про відмову у наданні дозволу гр. Купрійчуку Владиславу Олексійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18