Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 57 чергової сесії 8 скликання від 31 січня 2023 року

 

                                                                                  В форматі RAR

 0

 Про затвердження порядку денного 57 чергової сесії 8 скликання від 31 січня 2023 року.

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 57 чергової сесії 8 скликання від 31 січня 2023 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 57 чергової сесії 8 скликання від 31 січня 2023 року.

 1

 Про затвердження звіту про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за 2022 рік.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період 2022 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Стрижавської територіальної громади на 2022-2024 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про внесення змін до складу органу приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Стрижавської селищної територіальної громад.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про відкриття інклюзивного класу в комунальному закладі «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про затвердження Стратегії розвитку Комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Десняночка» села Сосонка Стрижавської селищної ради» на 2023-2027 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про віднесення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради на 2023 рік до групи за оплатою праці керівників та фахівців.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про внесення змін до Комплексної програми захисту прав дітей та розвитку сімейних форм виховання Стрижавської територіальної громади на 2022-2026 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища на території Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до Програми забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання згоди на передачу в оренду на аукціоні нежитлової будівлі, що обліковується на балансі відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради, та проведення переоцінки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про внесення змін до рішення 56 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2022 року №10 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2023 рік».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про внесення змін до Положення про облікову політику та організацію бухгалтерського обліку у Стрижавській селищній раді, затвердженого рішенням 9 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 25 березня 2021 року № 36.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про орієнтовні терміни проведення звітів старост на відкритих зустрічах у старостинських округах.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження Детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 10,7516га для будівництва внутрішньо - господарських об’єктів сільськогосподарського призначення та ресторанно-готельного комплексу на території Стрижавської селищної ради Вінницького району, Вінницької області за межами села Сосонка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про прийняття до комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади безхазяйного майна.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про списання з балансу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради житлового будинку № 17 по вул. Алеї (Жилмістечко) в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі будинку культури (утеплення будівлі) по вул. Миру, 1 в с. Сосонка, Вінницького району, Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про надання відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради дозволу на коригування проектно-кошторисних документацій.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про надання дозволів на укладення договорів суборенди.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про укладення договору суборенди.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про надання дозволу комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Стрижавської селищної ради на укладення договору суборенди.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про придбання державних цінних паперів у 2023 році.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «ВІНОБЛАГРОЛІС» технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про затвердження гр. Липко Євгенію Валерійовичу проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження гр. Струк Богдану Миколайовичу проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження гр. Кайєвій Вікторії Валеріанівні проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Філімоновій Олені Олександрівні, гр. Фельбіер Світлані Валентинівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Романенко Галині Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пивовар Наталії Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мазур Інні Павлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Атаманенко Ользі Людвигівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пивовар Катерині Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гордійчуку Юрію Миколайовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про передачу у власність гр. Шишковському Олегу Станіславовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про передачу фізичній особі підприємцю гр. Томляку Ігорю Миколайовичу у користування на умовах оренди, проектно польової дороги для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про надання дозволу гр. Плащевій Світлані Михайлівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гріщенко Олександру Петровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Джизі Тетяні Афанасіївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Симоненко Степану Миколайовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про відмову гр. Підвальному Борису Феодосійовичу у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про відмову гр. Левіцькій Марії Степанівні у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про внесення змін до Договору оренди водного об’єкта № 522486000-4 від 12.09.2017 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про внесення змін до Договору оренди водного об’єкта № 522486000-3 від 12.09.2017 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про внесення змін до рішення 30 сесії селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 41.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про передачу гр. Лихогляду Олегу Миколайовичу та гр. Лихогляду Михайлу Миколайовичу у користування на умовах оренди, земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про передачу гр. Лихогляду Олегу Миколайовичу та гр. Лихогляду Михайлу Миколайовичу у користування на умовах оренди, земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь