Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 38 позачергової сесії 8 скликання від 24 березня 2022 року

 

                                                                                  В форматі rar

 0

 Про затвердження порядку денного 38 позачергової сесії 8 скликання від 24 березня 2022 року

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Про затвердження порядку денного 38 позачергової сесії 8 скликання від 24 березня 2022 року

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Про затвердження порядку денного 38 позачергової сесії 8 скликання від 24 березня 2022 року

 1

 Про надання дозволу на передачу з балансу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради обігрівачів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про затвердження передавальних актів балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів з балансу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на баланси комунальних закладів Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про відміну рішення 31 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 12 січня 2022 року № 19 «Про надання частини щорічної основної відпустки Шевчук Інні Миколаївні директору комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про проведення підготовчих процедур для розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Стрижавської територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про публічні закупівлі товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про перелік будівель (приміщень) комунальних закладів, установ та підприємств Стрижавської селищної ради для розміщення тимчасово переміщених осіб, що постраждали внаслідок агресії Російської Федерації в межах Стрижавської селищної ради, на безоплатній основі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про уповноважену особу з видачі довідок внутрішньо переміщених осіб на період дії воєнного стану.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про надання дозволу комунальним закладам Стрижавської селищної ради та відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради на списання залишків.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до Переліку будівель (споруд) придатних для розміщення населення, яке підлягає евакуації в особливий період у разі проведення бойових дій затвердженого рішенням 18 сесії селищної ради 8 скликання від 19 липня 2021 року №7.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до Структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про створення матеріального резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, у тому числі в умовах воєнного стану, на території Стрижавської територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року, у новій редакції.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про преміювання директора комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури, туризму» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про преміювання директора комунальної установи «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Ткачук Надії Григорівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкиу власність гр. Шестаковській Олені Володимирівні для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійнику Віталію Олеговичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сташко Ларисі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Рожок Раїсі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Ляшевському Константину Петровичу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Савчуку Василю Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Зареченному Руслану Михайловичу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Павлюченко Людмилі Михайлівні земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність гр. Примакову Сергію Анатолійовичу земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про затвердження гр. Довганюку Дмитру Олександровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про передачу гр. Івацко Вячеславу Дмитровичу у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (внесення змін до метричної інформації, зміна конфігурації земельної ділянки) ФОП Ленді Юрію Миколайовичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності ФОП Гладько Надії Вікторівни.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Шлінчук Галині Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бонзак Ігорю Володимировичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Турчик Ганні Іллівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Онопольській Тетяні Сергіївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рожок Раїсі Миколаївні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про скасування рішення 18 сесії 8 скликання від 19.07.2021 року Стрижавської селищної ради №107.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про надання дозволу гр. Собчук Олені Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про надання дозволу гр. Соловйовій Неллі Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про надання дозволу гр. Бессараб Вікторії Вікторівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про надання дозволу гр. Карайкозі Юрію Іллічу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про надання дозволу гр. Хоходрі Тетяні Олексіївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про надання дозволу гр. Носур Ользі Аркадіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про надання дозволу гр. Припотніцькому Олегу Федоровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про надання дозволу гр. Кравчук Ірині Валеріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про надання дозволу гр. Андруховій Ользі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про надання дозволу гр. Дзигаленко Михайлу Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про надання дозволу гр. Дзигаленко Ярославу Михайловичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про надання дозволу гр. Захаревич Марії Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про надання дозволу гр. Гончаруку Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про надання дозволу гр. Фельбіер Світлані Валентинівні та гр. Філімоновій Олені Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про надання дозволу гр. Корчовій Тетяні Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про надання дозволу гр. Волощук Наталії Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про надання дозволу гр. Бура Олександру Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про надання дозволу гр. Дунській Тетяні Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про надання дозволу гр. Лупановій Емілії Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про надання дозволу гр. Цвігун Оксані Леонідівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про надання дозволу гр. Івацко Надії Олексіївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання від 03.09.2021 року Стрижавської селищної ради №150.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про відмову у наданні дозволу гр. Плахотнюк Юлії Юріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про відмову у затвердженні технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, водного фонду, що надається в оренду гр. Штурмаревичу Олександру Феліксовичудля сінокосіння із земель державної власності (землі запасу) на території Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про відмову гр. Хмільовій Тетяні Олегівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства» на «для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про відмову гр. Кисляк Тетяні Іванівні у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про відмову гр. Байталюку Богдану Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про відмову гр. Борисюк Ніні Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про відмову гр. Зарумній Іванні Ярославівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про відмову гр. Касьянову Назару Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про відмову гр. Маєру Валентину Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про відмову гр. Плужніченку Данилу Євгенійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про відмову гр. Рибаченку Назарію Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про відмову гр. Сташок Назару Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь