Проведено захід по дотриманню правил дорожнього руху "Флікер#safe_life"

Дата: 20.10.2023 18:19

Фото без опису20 жовтня 2023 року  в Стрижавському ліцеї №2 працівниками поліції, а саме старшим інспектором сектору ювенальної превенції  Валерієм Кравчуком, поліцейськими офіцерами громади Віталієм Коливайлом та Петром Марчуком,  працівником ГРПП Олегом Василиничем спільно з працівниками Служби в справах дітей Стрижавської селищної ради, в рамках акції "Флікер#safe_life", з учнями 5-6 класів проведено захід по дотриманню правил дорожнього руху. Під час даного заходу учням було показано слайди на тему    "Стань видимим на дорозі - збережи життя!".Під час демонстрації даних слайдів було доведено правила дорожнього руху, яких мають дотримуватись пішоходи та велосипедисти. А також серед учасників заходу розповсюджено світловідбиваючі флікери, які можуть бути розміщені на одязі та зроблять дітей "видимими" в темну пору доби.