Підпишіть петицію для присвоєння звання Героя України (посмертно) – Олегові Вірку

Дата: 23.01.2024 12:39

Фото без описуПідпишіть петицію щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) захисникові з нашої громади, з села Підлісного, – Олегові Вірку, старшому матросу, старшому стрільцю-оператору відділення морської піхоти взводу морської піхоти роти морської піхоти батальйону морської піхоти військової частини А4548.

Петиція про присвоєння звання тут: https://petition.president.gov.ua/petition/216254

Олег Вірко загинув 10 грудня 2023 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Іванівка Херсонської області. Земляк був людиною слова, відгукувався на потреби інших. На полі бою знайшов нову сім’ю – побратимів, яким неодноразово рятував життя, підтримував. Був справжнім патріотом своєї країни, мужнім і хоробрим воїном. Його незламність та відданість Україні були прикладом для оточення.

За словами командирів Олега, великий відсоток успішності виконання бойових завдань, поставлених батальйону морської піхоти, де воював герой, належить саме йому.

Слава Україні! Слава її Героям!