Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Результати голосування 85 чергової сесії 8 скликання від 12 Червня 2024 року

Результати голосування

В форматі RAR

 0

 Процедурне питання про затвердження порядку денного 85 чергової сесії 8 скликання від 12 червня 2024 року.

 

 

 Голосування №1 - ЗА ОСНОВУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 85 чергової сесії 8 скликання від 12 червня 2024 року.

 Голосування №2 - В ЦІЛОМУ-Процедурне питання про затвердження порядку денного 85 чергової сесії 8 скликання від 12 червня 2024 року.

 1

 Про затвердження звіту про виконання бюджету Стрижавської селищної територіальної громади за І квартал 2024 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №1

 2

 Про внесення змін до Регламенту Стрижавської селищної ради 8 скликання.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №2

 3

 Про внесення змін до Положення про постійні комісії селищної ради

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №3

 4

 Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень селищного голови прийнятих в міжсесійний період 2024 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №4

 5

 Про затвердження договорів укладених селищним головою у міжсесійний період.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №5

 6

 Про затвердження Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2024-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №6

 7

 Про затвердження Програми інформатизації Стрижавської селищної територіальної громади на 2024 – 2026 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №7

 8

 Про затвердження Положення про призначення щорічної одноразової премії обдарованим, талановитим учням та вихованцям Стрижавської територіальної громади.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №8

 9

 Про внесення змін до Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №9

 10

 Про затвердження робочого проєкту та кошторисної документації.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №10

 11

 Про внесення змін до рішення 77 сесії селищної ради 8 скликання від 22 грудня 2023 року №12 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2024 рік» (із змінами).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №11

 12

 Про внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №12

 13

 Про внесення змін до рішення 81 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 05 березня 2024 року №7 «Про ведення погосподарського обліку у селищі Стрижавка, селищі Славне».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №13

 14

 Про надання відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради дозволу на передачу з балансу точки обліку електричної енергії на баланс відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №14

 15

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво водозабірної свердловини по вул. Київська в с. Підлісне, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №15

 16

 Про надання дозволу відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації «Нове будівництво водозабірної свердловини №2 в с. Пеньківка, Вінницького району Вінницької області (за межами населеного пункту).

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №16

 17

 Про спорудження пам’ятника «Захисникам України» на території селища Стрижавка.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №17

 18

 Про затвердження на період дії воєнного стану Порядку використання автобуса РУТА модель 25А НОВА.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №18

 19

 Про надання частини щорічної основної відпустки старості Лаврівського старостинського округу селищної ради Пушечніковій Яні Михайлівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №19

 20

 Про надання частини щорічної основної відпустки старості Мізяківсько-Хутірського старостинського округу селищної ради Панасюк Людмилі Василівні.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №20

 21

 Про надання щорічної основної відпустки директору комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Десна» Стрижавської селищної ради Заводяну Андрію Олександровичу.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №21

 22

 Про надання щорічної основної відпустки Дзипетрук Тетяні Григорівні директору комунальної установи «Стрижавська дитяча музична школа» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №22

 23

 Про надання частини щорічної основної відпустки Руденко Галині Сергіївні, тимчасово виконуючому обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №23

 24

 Про затвердження детального плану території для розміщення житлової садибної забудови в районі вулиць Алеї та Садової, а також розширення території існуючого кладовища по вул. Мічуріна, в південно-західній частині селища Стрижавка, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №24

 25

 Про розроблення детального плану території, орієнтовною площею - 1.5 га, на земельну ділянку з кадастровим номером 0520655900:07:014:0001, з метою «Нового будівництва індивідуальної садової забудови» на території Стрижавської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області, за межами населеного пункту.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №25

 26

 Про передачу відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради Вінницького району Вінницької області земельної ділянки у постійне користування.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №26

 27

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури розташованої на території Стрижавської селищної територіальної громади вулиця Шевченка б/н с. Дорожне Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №27

 28

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури розташованої на території Стрижавської селищної територіальної громади свердловина №2 за межами с.Пеньківка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №28

 29

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури розташованої на території Стрижавської селищної територіальної громади за межами с.Пеньківка Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №29

 30

 Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Стрижавській селищній раді, цільове призначення: 11.04 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури розташованої на території Стрижавської селищної територіальної громади вулиця Київська б/н с. Підлісне Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №30

 31

 Про розроблення наукового археологічного дослідження земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №31

 32

 Про внесення змін до рішення 65 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 14 липня 2023 року № 38 «Про включення до переліку вільних земельних ділянок комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами на території Стрижавської селищної територіальної громади».

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №32

 33

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення: 08.01 для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини Стрижавській селищній раді на території Стрижавської селищної територіальної громади селище Стрижавка, вулиця 40-річчя Перемоги Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №33

 34

 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,3065 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (КЗ «ЗДО (ясла-садок) «Колобок» села Пеньківка Стрижавської селищної ради»), що розташована: Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Пеньківка, вулиця Бурлаки, 124.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №34

 35

 Про затвердження громадянину Лисенку Олегу Олександровичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», розташованої за адресою: Стрижавська селищна територіальна громада с. Мізяківські Хутори Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №35

 36

 Про затвердження громадянину Новому Руслану Васильовичу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для індивідуального садівництва» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», розташованої за адресою: Стрижавська селищна територіальна громада с. Мізяківські Хутори Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №36

 37

 Про затвердження громадянину Сухоплеску Ігорю Володимировичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва, та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №37

 38

 Про затвердження громадянину Нежуру Дмитру Павловичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва, та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №38

 39

 Про затвердження громадянину Рабошапці Дмитру Миколайовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №39

 40

 Про затвердження громадянці Білаш Галині Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №40

 41

 Про затвердження громадянці Грубій Лідії Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №41

 42

 Про затвердження громадянину Лисому Валентину Васильовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №42

 43

 Про затвердження громадянці Шевчук Вірі Тимофіївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №43

 44

 Про затвердження громадянці Семенчук Наталії Василівні та громадянину Кузьменку Миколі Федоровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №44

 45

 Про затвердження громадянці Петлінській Тетяні Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №45

 46

 Про затвердження громадянці Лебідь Валентині Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №46

 47

 Про затвердження громадянину Вікарчуку Анатолію Васильовичу та громадянці Заяць Любов Василівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №47

 48

 Про затвердження громадянці Давидюк Валентині Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №48

 49

 Про затвердження громадянці Івасі Раїсі Петрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №49

 50

 Про затвердження громадянці Растопці Юлії Вікторівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №50

 51

 Про затвердження громадянину Македонському Юрію Дмитровичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №51

 52

 Про затвердження громадянці Коваленко Ніні Антонівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №52

 53

 Про затвердження громадянці Безрученко Зої Дмитрівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельних ділянок.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №53

 54

 Про затвердження громадянці Городинській Катерині Іванівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №54

 55

 Про затвердження громадянину Коваленку Миколі Арсентійовичу технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №55

 56

 Про затвердження громадянці Гаврилюк Любові Григорівні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №56

 57

 Про затвердження громадянці Бурбелко Валентині Миколаївні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), та передачу у власність земельної ділянки.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №57

 58

 Про затвердження ФГ «Кожухівського» технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) зі зміною метричних даних, що розташована на території Стрижавської селищної територіальної громади за межами села Пеньківка, Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №58

 59

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка розташована за адресою: Вінницька область, Вінницький район, Стрижавська селищна територіальна громада, селище Стрижавка, вулиця Київська.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №59

 60

 Про внесення змін до Договору оренди землі № 284 від 05.06.2020 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №60

 61

 Про внесення змін до Договору оренди землі від 08.12.2023 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №61

 62

 Про передачу громадянину Семенюку Андрію Васильовичу та громадянці Макогонюк Марії Броніславівні у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, цільове призначення: 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №62

 63

 Про передачу ТОВ «КВФ-ГРУП» у користування на умовах оплачуваного сервітуту, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, цільове призначення: 11.07 земельні ділянки загального користування, які використовуються як зелені насадження спеціального призначення.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №63

 64

 Про передачу ТОВ «КР-НАТ» у користування на умовах оплачуваного сервітуту, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, цільове призначення: 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №64

 65

 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП «ФІРМА «ЯСКО» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на яку поширюється право сервітуту для проїзду на транспортному засобі по наявному шляху.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №65

 66

 Про розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №66

 67

 Про припинення дії договору оренди землі від 26.12.2023 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №67

 68

 Про передачу ТОВ «БЕЙСІС» у користування на умовах оренди, земельної ділянки комунальної власності Стрижавської селищної ради, цільове призначення: для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №68

 69

 Про розроблення детального плану території, орієнтовною площею – 0.6 га,на земельну ділянку з кадастровим номером 0520655900:02:010:0296, для будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Туристичній, б/н, в селищі Стрижавка,Вінницького району Вінницької області.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №69

 70

 Про відмову громадянці Макогонюк Марії Броніславівні в укладенні договору оренди землі частини земельної ділянки кадастровий номер: 0520655900:07:006:0122.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №70

 71

 Про відмову ФОП Сімшагу О.О. у внесенні змін до Договору оренди землі від 28.05.2015 року.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №71

 72

 Про розгляд клопотання громадянки Литвинюк Ніни Купріянівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №72

 73

 Про розгляд клопотання громадянки Литвинюк Ганни Іванівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність для індивідуального садівництва.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №73

 74

 Про відмову громадянину Сиваку Юрію Михайловичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №74

 75

 Про відмову громадянину Цимбалу Ігорю Олексійовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

 

 Голосування №1 - В ЦІЛОМУ-Питання №75

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь