Вітаємо з Днем народження тренера ФОСК «У-Вей» Бея Олександра Володимировича

Дата: 20.12.2018 08:19

Шановний Олександре Володимировичу!

Раді щиро привітати Вас! Хочемо побажати  Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки у тренерській роботі, щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, стійкість духу, удача, в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку нашого селища (району) та всієї України.

Дякуємо за вашу доброту та ставлення до наших діток, за професіоналізм, та найцінніші знання, які Ви передаєте своїм учням, наполегливо розкладаючи усе по полицям та витрачаючи максимум часу і сил.

З повагою, учні та батьки,колеги, рідні та друзі.