Відкритий кубок з футболу під патронатом голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія

Дата: 04.06.2019 08:23

Фото без опису

1 червня 2019 року відбувся відкритий дитячий турнір селища Стрижавки з футболу під патронатом голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія серед колективів фізичної культури.

Провідна мета заходу – популяризація спорту в районі, підвищення спортивної майстерності  та   пропаганда здорового способу життя.

На спортивний захід завітали голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, голова Стрижавської селищної ради Таїсія Короленко, голова Вінницької районної  федерації футболу Олександр Мельник, директор КУ «ДЮСШ» ВРР Андрій Заводян, голова районної організації ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі, директор ПрАТ «Стрижавський кар’єр» Костянтин Парамонов.

Участь в проведенні кубку взяли мешканці селища Стрижавки та запрошені команди: ДЮСШ із Жмеринського району, ДЮСШ «Темп» м. Вінниці, ДЮСШ смт Сутиски Тиврівського району, ДЮСШ «Десна» Вінницького району, ДЮСШ Калинівського району, ДЮСШ смт Вапнярка Томашпільського району. Це спортсмени 2008-2009 року народження.

«Дорогі діти. Шановні батьки та тренери! Сьогодні особливий день - день коли ми повертаємось у дитинство. Кожна доросла людина, як дитина у своїх мріях. Хочу звернутися до молодих людей, які через футбол, через почуття колективізму сьогодні приймають участь у змаганнях.  Насправді, в житті, як  і в футбольній команді - є колектив, є ведучий, є той хто атакує і обороняє. І хто б з вас , як би не грав, і  не був класним футболістом, але якщо не будете грати в команді, то не отримаєте бажаного результату. Футбол – це унікальна гра, яка об’єднує всіх, яка формує з вас справжніх чоловіків і найголовніше вона дає вам можливість відчувати поразку та перемогу. Зі святом Вас!» - наголосив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

У своєму вітальному слові голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко зазначив: «Вітаю усіх із Днем захисту дітей. Дуже приємно, що другий рік поспіль турнір проходить на території Вінницького району під патронатом голови Вінницької ОДА Валерія Коровія. Наш край багатий спортивними талантами. Бажаємо всім учасникам змагань  удачі, наполегливості, наснаги та перемог!
Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу і  велич духу , сприяє популяризації та розвитку здорового способу життя».

Михайло Демченко подякував усім  учасникам турніру, тренерам, федерації футболу Вінницького району та ДЮСШ «Десна» за гарних вихованців.

Голова Вінницької районної федерації футболу вручив подяки за особливо вагомий внесок у розвиток аматорського та дитячо-юнацького футболу у Вінницькому районі – голові Вінницької ОДА Валерію Коровію; голові Вінницької РДА Михайлу Демченку; президенту ФК «Нива» (Стрижавка), голові правління ПрАТ «Стрижавський кар’єр» Костянтину Парамонову; депутату Стрижавської селищної ради, директор ФК «Нива» (Стрижавка) Віталію Сабатовському; тренеру-викладачу з футболу КЗ «ДЮСШ» ВРР Андрію Кулачко.

Наші  юні спортсмени продемонстрували свої знання та навички у міні-футболі і захопили усіх вболівальників майстерною грою. Уже другий рік постіль перемогу здобула команда - ДЮСШ «Десна» Вінницького району, ІІ місце ДЮСШ Калинівського району, ІІІ місце смт Вапнярка Томашпільського району, ІV місце ДЮСШ смт Сутиски Тиврівського району, V місце - ДЮСШ «Темп» м.Вінниця, VI - ДЮСШ із Жмеринського району. Кращий гравець - Вадим Пеньковий ДЮСШ, «Десна» Вінницького району, кращий захисник - Миксим Лук’янчук, ДЮСШ Калинівського району, кращий півзахисник - Борис Федоришин, кращий нападаючий - Олег Леонов, ДЮСШ смт Сутиски Тиврівського району, кращий воротар - Іван Господарчук, смт Вапнярка Томашпільського району, кращий бомбардир – Володимир Пеньковий ДЮСШ  «Десна» Вінницького району.

Переможців нагороджено кубками, медалями і Почесними грамотами. Команді «Десна» смт Стрижавка Вінницького району, які зайняли І місце вручили м’ячі та спортивну форму.

Для того, щоб взяти участь в змаганнях і досягнути певних перемог потрібно наполегливо і  системно тренуватися. Тут провідну роль відіграють тренери, які завжди поруч із юними спортсменами. Саме їх педагогічна майстерність формує  окрім спортивних і моральних якостей юних футболістів, ще і впевненість, воля до перемоги, вміння тримати удар, гартування  сили духу, незламність. Це командна гра. У міні- футболі  користуються меншим за розміром м'ячем із меншим відскоком, ніж звичайний футбольний м'яч. У грі домінують імпровізація, креативність та техніка, контроль м'яча та передачі в обмеженому просторі.