Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця

Дата: 07.05.2019 08:43

з 25 вересня по 3 жовтня 2019 року заплановано міжнародну просвітницьку  поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до  Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану (програма поїздки додається).

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, представники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціально-гуманітарної сфери, органів місцевого самоврядування, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками участі у поїздці видаються сертифікати міжнародного зразка.

Просимо поінформувати зацікавлені структурні підрозділи, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад, представників закладів культури, освіти, охорони здоров’я, органів місцевого самоврядування, соціально-гуманітарної сфери, ЗМІ про зазначену вище поїздку.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (063) 737-40-47(050) 447-49-68(093) 214-64-17(097) 908-52-28. Кількість місць обмежена.

Додаток у вкладеннях:

Лист поїздка №1