У Стрижавці пройшли районні сільські спортивні ігри з волейболу

Дата: 22.05.2019 09:02

Фото без опису

19 травня в спортивній залі Стрижавського ДНЗ відбулися районні  сільські спортивні ігри з волейболу серед чоловіків за сприяння районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти та районної організації «Колос».

На змагання були запрошені всі волейбольні команди сільських, селищних рад та рад ОТГ Вінницького району, серед яких прибуло чотири  команди  – команда ВК «Сосонка» (Сосонської сільської ради), ВК «MIKSS»(Стрижавської селищної ради), ВК «Вороновиця» (Вороновицької ОТГ) і збірна команда гравців з Агрономічного та Бохоників.

Розпочали урочисту частину хвилиною мовчання до Дня пам’яті жертв політичних репресій СРСР. Далі учасників змагань привітали  голова районної державної адміністрації Михайло Демченко,  голова Стрижавської селищної ради Таїсія  Короленко, та голова районної організації «Колос» Роман Юсумбелі.

Під час урочистого відкриття  Михайло Демченко побажав учасникам змагань гарних спортивних результатів, поповнення в майбутньому лав спортивної еліти не тільки району, а й всієї України.  Також зазначив, що фізкультура і спорт стануть супутниками всього подальшого життя нинішніх спортсменів, адже вони є запорукою здорової нації як в фізичному так і духовному плані. Після привітання вручив капітану жіночої збірної  волейбольної команди Зозуляк Оксані спортивну форму.

Змагання проходили по круговій системі. Гру  обслуговували:  суддя національної категорії  Микола Томін та суддя Валерій Калина.

В результаті напруженої злагодженої гри, І місце завоювали - ВК «Сосонка», ІІ місце – ВК «MIKSS», ІІІ місце – ВК «Вороновиця»  та  ІV місце посіла збірна команда Агрономічного та Бохоників.

Переможці і призери змагань в якості призів отримали кубки і волейбольні м’ячі.