Стрижавська селищна рада
Вінницький район, Вінницька область

Вшанували пам'ять військовополонених

                                                           

8 травня, напередодні Дня Перемоги над нацизмом, в День пам'яті та примирення, митрополит Вінницький і Барський Симеон завершив заупокійне богослужіння біля монументу на місці поховання 14 тисяч військовополонених, закатованих фашистами у 1941-1943 роках поблизу гітлерівської ставки «Вервольф» на території cелища Стрижавка. Разом з архієреєм і духовенством у молитві взяли участь голова Вінницької райдержадміністрації Михайло Демченко, Стрижавський селищний голова Таїсія Короленко.

Голова райдержадміністрації Михайло Демченко подякував митрополиту Симеону і духовенству за звершену молитву і наголосив: «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків.»

По завершенні богослужіння були покладені квіти на братські могили та до пам’ятника загиблим воїнам. Крім радянських військових тут поховані громадяни Польщі, Чехії, Норвегії та інших країн.« повернутися до списку новин