Вітання зі святом весни!

Дата: 12.03.2019 10:36

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 березня голова селищної ради Короленко Таїсія Анатоліївна привітала вдів загиблих воїнів, одиноких та всіх жінок громади.  Вітаючи зі святом весни, побажала їм міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та добробуту в родинах, мирного неба, весняного настрою та радості від оточуючих. Нехай ніколи не оминають синівська турбота, любов та увага рідних вам людей, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

Селищний голова вручила жінкам   квіти та грошову допомогу, у розмірі 200 грн кожному.

Також на свято завітав голова РДА Демченко Михайло Іванович, який привітав усіх присутніх зі святом весни.

Захід було продовжено за участі учнів та викладачів Стрижавської дитячої музичної школи та аматорських колективів Стрижавського будинку культури.