Проведено відкритий обласний турнір з ушу(саньда), присвячений 20- цятій річниці школи бою “У-Вей”

Дата: 26.12.2018 10:38

23 грудня, в селищі Стрижавка, проведено відкритий обласний турнір з ушу(саньда), присвячений 20- цятій річниці школи бою “У-Вей”. 15 команд, 160 спортсменів, різних вікових категорій (переважно діти молодшого, середнього та старшого шкільного віку), з м.Вінниці, Ладижина, Бару, Жмеринки, Калинівки, Липовця, Турбова, Чечільника, Тиврова, Вороновиці, Даражні (Хмельницькоі обл.), Немішаєво (Киівськоі обл.), приіхали в Стрижавку, для участі в цьому спортивному святковому заході. Змагання проходили в дружній і теплій атмосфері. Чітко і безпрециндентно спрацювали обидві судійські бригади під керівництвом головного судді змагань, судді міжнародного класу, Сергія Рубашкевича та старшого судді змагань, судді вищоі категоріі, Ігоря Єліна, яким і було доручено вирішувати долю кожного спортсмена учасника а з тимї долю кожноі комнди учасниці змагань.  За підсумками результатів учасників змагань 1- ше командне місце отримала команда клубу “У-Вей” (смт. Стрижавка), 2-ге командне місце посіла команда клубу “Оріон”(м.Липовець) і 3- тє місце в командному заліку посіла команда клубу  “Хонза”. Переможці змагань нагороджувались грамотами, медалями,(від областного управління спортом) кубками (від ФОСК “ У-Вей”) а також призами та подарунками (від Стрижавськоі селищноі ради та ДЮСШ “Десна”ВРР. Змагання офіційні, з ініціативи Віницькоі федераціі ушу, під патронатом обласного комітету фізкультури та спорту, за підтримки Украінськоі національноі федераціі ушу. Всі гості і учасники цієі подіі, були приємно вражені - великим, гарно відремонтованим, світлим та теплим спортивним залом, щирістю та гостинністю приймаючоі сторони, організацією змагань та іі проведенням, (відкриттям, судійством, нагородженням). Вінницька обласна федерація ушу, керівник - Кривулько Сергій Савович та спортивний клуб “У-Вей”,керівник - Заведія Денис Сергійович, взяли на себе відповідальність за організацію та проведення цих ззмагань.Результат іхнньоі праці перевершив очікуване – це було справжнє свято. До свята також долучилися, найкращі представники нашоіі селищноі громади, люди чуйні, щирі, успішні, свідомо продвинуті: - Таісія Анатолівна Короленко, Валерій Дмитрович Беспалько, Андрій Олександрович Заводян, Андрій Вікторович Запорожан, Юрій Сергійович Беспалько, Михайло Михайлович Крот, Наталья Вільямівна Шаповалова, Світлана Олександрівна Скорищенко. Вихованці школи “У-Вей”, знають, цінують, завдячують, пишаються і рівняються на ці зразкові особистості.

Низький уклін і щира вдячність, від тренера та засновника школи бою “ У -Вей”, Олександра Бея, всім тренерам та командам спортсменів, які відізвалися на наше запрошення,( підготувалися, приіхали і взяли участь), всім спортсменам участникам (за відданість та старанність), іх батькам ( за підтримку та розуміння), всім тим, хто в міру своіх можливостей долучився до організаціі та проведення відкритого областного турніру з ушу (саньда), присвяченого 20-тій річниці з дня заснування школи бою  “У-Вей” в селищі Стрижавка.