Вшанували учасників бойових дій в Афганістані

Дата: 21.02.2019 10:42

14 лютого в Стрижавській музичній школі  відбувся захід з нагоди Дня вшанування пам’яті  воїнів- інтернаціоналістів, загиблих в Афганістані   та  30-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з республіки Афганістан.

На заході була присутня голова селищної ради Короленко Таїсія Анатоліївна, а також 15 учасників бойових дій та 2  сім”ї загиблих, жителі селища.

Пам’ять воїнів, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав, присутні в залі вшанували хвилиною мовчання.

Звертаючись до воїнів-афганців, голова селищної ради сказала: Шановні воїни-інтернаціоналісти,учасники бойових дій! Ви пройшли горнило війн , гідно виконавши свій військовий обов’язок. «Гарячі точки» стали для вас не тільки місцем проходження нелегкої служби, але й перевіркою на мужність і відвагу, бойове братство. Ми схиляємо голови перед пам’яттю наших односельчан, які не повернулися до рідної домівки, залишивши в горі батьків,  вдовами – молодих дружин, сиротами – дітей.Переконані, що життєвий досвід воїнів-інтернаціоналістів, їхні моральні якості, активна громадянська позиція й надалі слугуватимуть зміцненню стабільності,  взаєморозуміння та злагоди у нашому краї та Україні.

Селищний голова вручила учасникам бойових дій квіти та грошову винагороду, у розмірі 500 грн кожному.

Захід було продовжено концертною програмою.