ПОДІЛЬСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР

Дата: 22.01.2019 11:22

На території Вінницької області працює Подільський юридичний центр, який об’єднав в собі досвідчених адвокатів, професійних юристів та інших фахівців в галузі права.

Команда Подільського юридичного центру розуміє проблематику правового забезпечення на місцях та пропонує на договірних умовах повний юридичний супровід повсякденної діяльності органів місцевого самоврядування.

Вказане включає фахове консультування з усіх сфер застосування законодавства (земельних, майнових правовідносин тощо), перевірку на відповідність законам проектів рішень (наказів, розпоряджень тощо) органів місцевого самоврядування, ведення претензійно позовної роботи, кваліфікована підготовка скарг, претензій, відповідей на звернення, запити, розробка документів нормативного характеру, тощо.

Переваги співпраці з нами вже відчули цілий ряд сільських, селищних та міських рад Вінницької області, з очільниками яких підписані договори абонентського юридичного обслуговування.

Ми надаємо безоплатні юридичні консультації мешканцям громади з різних правових питань, у тому числі:

• Земельні питання
  • Спадщина, сімейні спори
  • Військова служба
  • Кримінальні провадження
  • Адміністративна відповідальність
  • Інші

Наша мета – це надійний захист інтересів наших клієнтів. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та намагається якісно виконувати поставленні завдання у стислі строки.

Ми раді допомогти кожному, хто потребує допомоги в сфері права!

ПОДІЛЬСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР

м. Вінниця, вул. Визволення, 2