Міжнародний семінар

Дата: 12.02.2019 11:32

Фото без опису

Відбудеться міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров’я: сучасний стан і перспективи розвитку» з 4 по 8 квітня 2019 року з відвідуванням Словаччини, Угорщини та Польщі (програма додається)

Взяти участь у міжнародному семінарі запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, громадських організацій, гуманітарної сфери й інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За підсумками семінару видаються сертифікати (вартість 290 євро - проїзд, проживання, харчування й екскурсії).

Документи (перелік додається), необхідні для оформлення шенгенських віз (окрім власників біометричних паспортів для виїзду за кордон), надсилаються до 18 березня 2019 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербаківського, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: (044) 400-43-01(063) 737-40-47(067) 407-77-98(097) 908-52-28(050) 447-49-68(093) 214-64-17.