Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я - Громада»

Дата: 28.05.2019 11:33

Виконавчий комітет Стрижавської селищної ради повідомляє, 10 червня 2019 року (16:00-18:00) в приміщенні актової зали Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройде Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я - Громада», яка є складовою міжнародної програми U-LEAD з Європою, фінансованої Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією і впроваджуваної Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

В рамках кампанії будуть проведені масові публічні заходи, зокрема, відкриті дискусії з питань реформи децентралізації - з представниками місцевих громад, експертами, НГО.

З метою успішного проведення кампанії проекту міжнародної програми U-LEAD  запрошуємо взяти  участь усіх не байдужих громадян.