Найкраща ідея для своєї громади

Дата: 19.11.2018 11:46

Виконавчий комітет Стрижавської селищної ради з метою створення успішного територіального бренду, оголошує конкурс на найкращий ескіз брендового знаку, логотипу (можливо із слоганом)  Стрижавської громади, який в подальшому буде втілено в архітектурній формі на перехресті вул.. Алеї та 40 річчя Перемоги. Такий ескіз має на меті відображати фірмовий стиль, історично-культурний характер, особливі риси духу мешканців селища, нашу самобутність, допоможе громаді сформувати своє обличчя та передбачити майбутній розвиток. Формування логотипу має бути спрямоване, як в середину громади – ми єдині, ми одна сім”я, так і на зовні – ми відкриті для світу, ми кращі, тут можна працювати, сюди можна інвестувати, тут престижно та комфортно жити.

Пропозиції внести до 17 грудня 2018 року (відповідальна особа інспектор з комунікацій Трітецька Марина Вікторівна телефон для довідок 585-296)