Організація міжнародної просвітницької поїздки «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця»

Дата: 28.05.2019 11:53

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, участі у міжнародному семінарі, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн, з 25 вересня по 3 жовтня 2019 року заплановано міжнародну просвітницьку  поїздку «Культурно-освітня та соціально-гуманітарна співпраця» до  Угорщини, Словенії, Італії та Ватикану (програма поїздки додається).

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, представники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціально-гуманітарної сфери, органів місцевого самоврядування, служб у справах дітей, громадських організацій, інші зацікавлені спеціалісти тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. За підсумками участі у поїздці видаються сертифікати міжнародного зразка.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами:

(044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (063) 737-40-47, (050) 447-49-68,

(093) 214-64-17, (097) 908-52-28. Кількість місць обмежена.

Додаток: 2 арк.