Стрижавська селищна рада
Вінницький район, Вінницька область

Оголошення про намір отримати дозвіл на викид для проммайданчика ТОВ «Шляхбуд»

                                                                

ТОВ «Шляхбуд» повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючі речовин в атмосферне повітря для проммайданчика, що знаходиться за адресої Вінницька обл, Вінницький р-н, смт. Стрижавка, урочище «Левада».

Підприємство спеціалізується на виготовленні асфальтобетонних сумішей фрезерувальних матеріалів, що використовуються при будівництві доріг.
Джерелами утворення забруднюючих речовин на підприємстві є: розвантаженя щебеню, відсіву, фрезерованого матеріалу з автотранспорту та їх зберігання на складах фронтальний навантажувач; транспортери подачі матеріалів; пересипка інертних матеріалів; живильники; ємності зберігання мінерального порошку, целюлозної добавки пневмотранспорт дозатора; бункер пилу; прийом дизпалива, бітуму, бітумної емульсії резервуари зберігання дизпалива та бітуму, бітумної емульсії; насоси перекачувані дизпалива, бітуму, бітумної емульсії; котел нагріву масла; сушильний барабан відвантаження готової продукції; відсіювання та відвантаження негабариту і пересипу відвантаження пилу.« повернутися до списку новин