Вінницький район, Вінницька область

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року  №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті  для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність , прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Згідно Порядку  для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один з батьків дитини чи її законний представник подає до  місцевого органу соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу. Разом із копіями необхідно додати:

- паспорт громадянина України або свідоцтво про народження, або інший документ, що посвідчує особу дитини;

- індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

- виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого .

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації.

Відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей здійснюється місцевим управлінням в межах бюджетних коштів шляхом їх безготівкового перерахування реабілітаційним установам як оплати за надані послуги відповідно до укладених договорів на підставі актів наданих послуг.