90-літній ювілей відзначала жителька Стрижавки

Дата: 23.05.2019 12:17

Фото без опису

22 травня відзначила 90-літній ювілей жителька Стрижавки, Лакіза Євгенія Йосипівна. Привітати іменинницю зі знаменною датою завітали очільниця краю Таїсія Короленко, інспектор військово облікового столу Людмила Бездушна, керівник районної ветеранської організації Петро Василинич, гості вручили іменинниці подарунки та поспілкувались із ювіляркою.

Було сказано багато теплих слів з нагоди вагомої життєвої дати, їй дякували за невтомну працю. Сподіваємося, що  побажання додадуть щиросердній бабусі духовних сил і волі жити далі.

Тож, шановна ювілярко, ще раз у Ваш 90-річний ювілей прийміть слова привітань та побажання міцного здоров’я і родинного затишку!