Протезування, ортезування виробами підвищеної функціональності учасників антитерористичної операції за кордоном.

Дата: 26.02.2019 12:18

Фото без опису

Відповідно до Порядку протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівкй або кінцівок, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №518 управління праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації інформує. Для розгляду питання щодо протезування, ортезування виробами підвищеної функціональності за кордоном за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, вибору технологій та закордонного надавача спеціалізованої допомоги учасник антитерористичної операції, який втратив функціональні можливості кінцівок, або його законний представник повинен надати особисто або надіслати поштою до Фонду соціального захисту інвалідів за адресою 04050, м. Київ, вул" Глибочицька,72 пакет документів, а саме:

- заява;

- копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

- індентифікаційний код; направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, яке отримують в управлінні праці та соціального захисту населення за зареєстрованим або фактичним місцем проживання;

- рішення ВЛК або ЛКК (для працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення) про потребу у протезуванні, ортезуванні;

- довідка з місця роботи (для працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в районах її проведення, яким не встановлено інвалідність);

-  витяг з історії хвороби; фото та відеоматеріали кукси та наявного об'єму рухів.

Строк розгляду документів експертною групою не може перевищувати 25 робочих днів з дати їх отримання (надходження поштою).