Стрижавська громада
Вінницька область, Вінницький район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбулись громадські обговорення перспективного плану розвитку території Стрижавської селищної ради

Дата: 29.01.2019 12:59
Кількість переглядів: 1041

                                                                     

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка та відповідно до розпорядження голови Вінницької райдержадміністрації «Про раду регіонального розвитку Вінницького району», у Стрижавській селищній раді відбулось обговорення  Перспективного плану  розвитку територіальних громад на 2019-2021 роки.

До обговорення долучилися голова райдержадміністрації Михайло Іванович Демченко, та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, Бегус Олег Михайлович заступник голови Вінницької районної державної адміністрації, Микитюк Лариса Василівна начальник фінансового управління, Рудий Володимир Степанович начальник відділу містобудівництва та архітектури Вінницькиї районної державної адміністрації, Томусяк Світлана Михайлівна начальник відділу освіти, Орловська Олена Леонідівна керівник апарату Вінницької районної державної адміністрації, Ходацька Надія Петрівна начальник управління праці та соціального захисту населення, Козачишена Інна Володимирівна перший  заступник головного лікаря, місцеві підприємці, депутати селищної ради, керівники селища та мешканці склища Стрижавка.

Селищний голова Короленко Таїсія Анатоліївна привітала усіх присутніх, хто приєднався до обговорення питань, що турбують усіх мешканців селища, усіх тих, хто не хоче і далі жити інертно. Ми повинні не просто жити з дня до дня, вирішуючи поточні проблеми, але й мати чіткий план розвитку і рухатися за ним. Тільки такими кроками Стрижавська громада займе гарні позиції на економічній, культурній карті Вінницького району та області.

Я переконана, що робота з підготовки перспективного плану не може бути кулуарною і здійснюватись не виходячи з кабінетів селищної чи районної рад. Тому, Михайле Івановичу, щиро дякую за ініціативу такого обговорення. Маю надію, що усі болючі питання громади буде включено в першочергові заходи по реалізації до Перспективного плану Вінницького району на 2019-2021 роки.

Всеукраїнський процес децентралізації дає право та реальну спроможність нашої територіальної громади в межах законів та повноважень самостійно вирішувати питання місцевого розвитку. Слід зазначити, що основою життєдіяльності громади селища Стрижавка завжди буде соціально-економічний розвиток, який повинен бути направленим на підвищення якісного рівня життя мешканців та росту їх добробуту. Вважаю, що маємо підсумувати зроблене за останні роки, аби надалі обрати найбільш важливі напрямки для нашої роботи. Ось у 2017-2018 роках нам вдалося заасфальтувати 14 вулиць селища влаштувавши 24,4 тис.кв.м асфальтобетонного покриття, збільшити мережу вуличного освітлення на 12,9 км, в ході таких робіт встановлено 145 нових опор та 117 ЛЕД  світильників. Спільно із Службою експлуатації автомобільних доріг Вінницького області було проведено ремонт дорожнього покриття центральної вулиці селища із реконструкцією тротуарів протяжністю 800 м., ремонт мосту через р.Південний Буг. Маю надію, що робота в даному напрямку продовжиться у 2019 році.

Мешканці ЖБ 3 масиву СВК мають утеплений будинок, будинку №16 в масиві «СВК» капітально відремонтовану покрівлю. Збудовані дитячі культурно-оздоровчі майданчики по 3-му пров.Київському та по вул.Грушевського, в 2018 році виготовлено ПКД та заключений договір підряду на виконання робіт на будівництво дитячого майданчика по вул..Київській. Також, в минулому році ми виготовили проект по реконструкції скверу в житловому масиві «Агромаш», це чудовий намір, реалізувавши його, мешканці селища зможуть релаксувати біля фонтану та відпочивати усією сімєю на площі в 0,4 га.. Кошти на його реалізацію вже закладено в бюджет 2019 року.

Хочу акцентувати увагу присутніх на важливості підтримки освітньої галузі, адже у школах і дитячих садочках виховується та формується майбутнє України, діти мають отримувати все найкраще. В свою чергу, за рахунок селищного бюджету, окрім поточних видатків на енергоносії, придбання найнеобхіднішого інвентаря для ДНЗ, було виділено кошти на завершення робіт по утепленню будівель ДНЗ «Казка» вул.. Алеї,58, Приміська,15 та завершення робіт по влаштуванню блискавкозахисту. Змонтовано протипожежну сигналізацію в обох приміщеннях. Проведено капітальний ремонт покрівлі в приміщенні філії садочка, в тому числі 1 млн.грн. залучено з державного бюджету. Окрім дошкілля, з селищного бюджету передано кошти до районного бюджету на реконструкцію Стрижавської школи-ліцей, поточного ремонту коридорів закладу та виготовлення проектів по утепленню та ремонту покрівлі 2-гої черги ЗОШ по вул..Київській. Загалом за 2 останніх роки селищний бюджет профінансував видатки на освітню галузь в сумі 3 млн. 297,8 тис.грн. (1974252+1323500).

За останні роки помітно активізувався спортивний рух в Стрижавці. До занять спортом долучаються і діти, й дорослі. Це стало можливим через відкриття відреконструйованого спортивного залу з обладнаними роздягальнями, душовими кімнатами, що забезпечує комфортні умови перебування спортсменів під час та після занять. На території селища будуються новітні дитячо-спортивні майданчики із вуличними тренажерами. Наразі, виготовлений проект щодо будівництва міні-футбольного поля із штучним покриттям.

Без перебільшення, дуже важливим проектом для селища та і регіону є Будівництво системи каналізації в Стрижавці. 2018 року за підтримки обласного бюджету з екологічного фонду області виділено 3,5 млн.грн. для проведення будівельних робіт. За ці кошти прокладено 5,026 км. каналізаційної мережі. Робота в даному напрямку триває: ми подали запит на розгляд конкурсної комісії на 2019 рік в сумі 21,6 млн.грн.

         Дуже турбує мешканців громади, і мене особисто стан медичної галузі. Розвиток її матеріально-технічної бази. Зокрема, придбання сучасного медичного обладнання.

Сьогодні нам потрібно обговорити перспективи розвитку вашого селища, визначити першочергові об’єкти, які зможуть бути реалізовані у нашій  громаді в 2019-2021 роках для подальшого включення їх до Перспективного плану розвитку Вінницького району. На сьогоднішній день, Стрижавська громада ще не є об’єднаною, тому без зовнішньої підтримки важко буде реалізувати заплановане, адже тільки за попередній рік до районного бюджету за рахунок стрижавських платників податків надійшло 20 млн. 349,2 тис.грн. ПДФО. Бюджет селища на 2019 рік визначено в сумі 29,6 млн. грн., прогноз на 2020-2021 роки щороку + 10 відсотків до попереднього.

Отже, об’єкти для включення до Перспективного плану розвитку на 2019-2021 роки:

 

 

 

 

 

№ з/п

район/місто/ОТГ

Найменування об’єкту, проекту (проектна або робоча назва),                   що планується, проектується або вводиться в експлуатацію з 2019 р. по 2021 р.

Місце впровадження проекту (адреса)

Показники проекту*

Термін реалізації проекту

 

 

 

 

 

 

 

2019 рік

2020 рік

2021 рік

 

Державний бюджет

Обласний бюджет

Інші джерела

 

І

Освіта

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

Вінницький район

Реконструкція будівель навчально-виховного закладу:"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей смт Стрижавка" по вул. 40-річчя Перемоги, 3 смт. Стрижавка, Вінницького району

вул. 40-річчя Перемоги, 3, смт. Стрижавка

Впровадження даного проекту із застосуванням нових енергозберігаючих технологій дасть змогу покращити температурний режим у закладі, заощадити бюджетні кошти на опаленні. Реконструкція навчального закладу дозволить створити умови для повноцінного навчання і виховання дітей. Буде проведено реконструкцію навчальних корпусів І,ІІ, ІІІ, електромонтажні роботи по антикриговій системі, встановлення системи опалення та ветиляції, встановлення системи каналізації та водопостачання.

2019

2020

 

20651,954

18586,759

 

 

 

 

Вінницький район

Капітальний ремонт будівлі Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Київська, 176 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області (реконструкція даху школи)

вул. Київська, 176 смт Стрижавка

Використання енергозберігаючих технологій дасть можливість зекономити коштти, покращити санітарні та протипожежні   норми.

 

 

2021

3416

3074,4

 

 

Вінницький район

Капітальний ремонт будівлі Стрижавської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Київська, 176 в смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області (утеплення будівлі школи)

вул. Київська, 176 смт Стрижавка

Використання енергозберігаючих технологій дасть можливість зекономити коштти, покращити санітарні та протипожежні   норми.

 

 

2021

3106,19

2795,571

 

 

Вінницький район

Капітальний ремонт 2-х груп ДНЗ ясла-садок "Казка" по вул.Приміська,15 та вул.Алеї,58

вул.Приміська,15 та вул.Алеї,58

Створення умов для повноцінного навчання і виховання дітей

2019

 

 

 

5000

 

 

ІІ

ІІ

Охорона здоровя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький район

Придбання обладнання для Стрижавської амбулаторії ЗПСМ

вул.40-річчя Перемоги,6а

Створення умов для якісного надання медичних послуг

2019

 

 

 

 

 

 

ІІІ

ІІІ

Будівництво, реконствукція, капітальний ремонт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький район

Будівництво системи каналізації в смт. Стрижавка

смт. Стрижавка

Забезпечення належної та безперебійної роботи об’єкта водопровідно-каналізаційного господарства, забезпечення його надійності та безпечної експлуатації, покращення

умов проживання мешканців. Об'єкт реалізується за кошти обласного природоохоронного фонду з 2017 року.  Протяжність каналізаційних мереж 10 км.

2019

2020

 

28296,901

 

21608,862

 

 

 

Вінницький район

Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул.Київська

вул.Київська смт.Стрижавка

88 світлоточок

2019

 

 

2817,174

 

 

 

 

 

Вінницький район

Реконструкція вуличного освітлення вул. Санаторна, провул.Михайлівський, вул.Михайлівська, вул.Боженка, Першотравнева, Деснянська, Новодеснянська,Присадибна, Грушевського, Байдукова,Бугова (5 обєктів)

вул. Санаторна, провул.Михайлівський, вул.Михайлівська, вул.Боженка, Першотравнева, Деснянська, Новодеснянська,Присадибна, Грушевського, Байдукова,Бугова

121 світлоточок

2019

 

 

1421,1

 

 

 

 

 

Вінницький район

Реконструкція скверу в районі житлового масиву "Агромаш"

вул.Молодіжна/Приміська

Реконструкція території з влаштуванням паркових лавок, урн для сміття, опор зі світильниками, ФЕМ, зелених насаджень та реконструкцією фонтрану

2019

 

 

5580

 

 

 

 

 

Вінницький район

Будівництво культурно-оздоровчого майданчика по вул.Київській в смт.Стрижавка

вул.Київська смт.Стрижавка

Площа ділянки виконання робіт 5140 кв.м.

2019

 

 

6855,59

 

 

 

 

 

Вінницький район

Реконструкція дитячого  культурно-оздоровчого майданчика в житловому масиві СВК по вул.Алеї

вул.Алеї смт.Стрижавка

Площа ділянки виконання робіт 1652 кв.м.

2019

 

 

4896,601

 

 

 

 

 

Вінницький район

Будівництво міні-футбольного поля по із штучним покриттям по вул.Київській

вул.Київська смт.Стрижавка

Площа ділянки виконання робіт 2280 кв.м.

2019

 

 

4164,492

 

 

 

IV

IV

Реконструкція та капітальний ремонт дорожнього покриття:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінницький район

 Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого знасення С-02-03-21 "Стрижавка-Стадниця-Писарівка"

с.Славне

Протяжність  2200  пог.м., Площа ділянки виконання робіт 7700 кв.м.

2019

 

 

6160

 

6160

 

 

 

Вінницький район

 Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого знасення "Брусленів-Стрижавка"

смт.Стрижавка вул.Алеї

Протяжність 2500 км, площа 8750 кв.м. дорожнього покриття.

2019

 

 

7000

 

7000

 

 

 

Вінницький район

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Ломоносова і Зарічна

вулиці Ломоносова і Зарічна, смт.Стрижавка

Площа дорожнього покриття 6193 м.кв.

2019

 

 

4731,215

 

 

 

 

 

Вінницький район

Капітальний ремонт мосту через р. Десенка по вул. Санаторна

вул.Санаторна смт.Стрижавка

протяжність мосту близько 800 м.

2019

 

 

3500

 

 

 

 

 

Вінницький район

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць  Пушкіна,Мічуріна, П.Мирного,Заводська, Менделєєва, Визволення

вул. Пушкіна, Мічуріна, П.Мирного,Заводська, Менделєєва, Визволення, смт.Стрижавка

Площа дорожнього покриття 16590 м.кв.

 

2020

2021

13155,8

 

 

 

 

Вінницький район

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць  Кармелюка, Підлісна, Партизанська, Островської, Олександрівська,Туристична, І.Франка

вул. Кармелюка, Підлісна, Партизанська, Островської, Туристична, І.Франка,  смт.Стрижавка

Протяжність близько 5715 м.пог., площа дорожнього покриття близько 20 000 м.кв.

2019

2020

 

14000

 

14000

 

 

 

Вінницький район

Будівництво артезіанської свердловини та мережі водопостачання вулиць І.Піддубного, Заводська, Мендєлєєва

вул. І.Піддубного, Заводська, Мендєлєєва  смт.Стрижавка

Протяжність близько 5715 м.пог., площа дорожнього покриття близько 20 000 м.кв.

2019

2020

 

1494,772

 

1494,772

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         

 

Розробивши план перспективного розвитку території на 2019 -2021 роки, ми усвідомлюємо всю складність завдань і відповідальність за майбутнє громади.  Бажаю, щоб цим почуттям пройнявся кожен житель громади, перейнялися нашими проблемами на рівні району та області, адже об’єднавши зусилля - досягнемо поставленої  мети – поліпшення якості життя населення.

Голова райдержадміністрації зазначив: «Завдяки злагодженій роботі Уряду, при підтримці Президента України, порозуміння і єдності усіх гілок влади, спільній командній роботі  в країні впроваджується ряд ключових реформ, зокрема реформа децентралізації, освіти, медицини. Наші люди заслуговують на достойне життя. Я переконаний, що ми впевнено рухаємось вперед, при цьому дотримуємося демократичних принципів».

 «Переконаний, для кожного 2018 рік, був непростим, сповненим надіями і тривогами, напруженою працею, але й водночас ознаменувався звершеннями, особистими перемогами. Усі ми живемо в історичний період і стаємо свідками подій, які увійдуть в новітню історію нашої держави. Зі створенням незалежної церкви та отриманням Томосу про Автокефалію Православної Церкви увесь український народ об’єднався духовно, адже саме у єдності наша сила. Для усіх українців це не просто календарний рік, а продовження боротьби за нашу свободу, незалежність, за наше право жити гідно у власній країні. І крок за кроком ми відбудуємо нашу державу».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь