У СТРИЖАВЦІ ЗБУДУЮТЬ “КУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ” МАЙДАНЧИК ЗА 6 МІЛЬЙОНІВ

Дата: 07.11.2018 14:46

Фото без опису

У Стрижавському парку створять майданчик з гойдалками та тренажерами. Також планують благоустрій території з зеленими насадженнями та облаштуванням пішохідних доріжок.

Тендер на будівництво оголосили 5 листопада. На все у Стрижавській селищній раді готові виділити щонайбільше6 727 804 гривень.

У документації вказано, що будівництво культурно-оздоровчого майданчика необхідно виконати на території парку по вулиці Київській в смт.Стрижавка. При чому необхідно врахувати, що на території парку відсутнє тверде покриття доріжок та майданчиків.

Передбачено влаштування майданчика з гойдалками, балансирами та каруселями на ділянці у 285 м.кв., а також влаштування спортивного майданчика з комплексом для виконання вправ та вуличними тренажерами для опрацювання всіх груп м’язів на території у 360 кв.м. До речі, на ігровому майданчику також втсановлять гойдалки для дітей з інвалідністю.

Подбають про зони для відпочинку з зеленими насадженнями та лавками, створять пішохідні доріжки, які сполучать майданчики та зони для відпочинку з територією навколо. Щоб відділити парк від проїжджої частини, облаштують тротуар шириною 1,5 метри. Територію у 3 154 м.кв. також необхідно буде озеленити, зокрема, висадять яблуню червонолисту, псевдоакацію, липу, магнолію, вербу козячу, кизильник, троянди, лаванду тощо. Також не забудуть про освітлення та встановлять нові світильники.

Загальна площа ділянки виконання робіт – 5 140 м.кв.

Термін виконання будівництва – з листопада 2018 року до повного виконання робіт (орієнтовно ІІ квартал 2019 р.).

Наразі ще приймають тендерні пропозиції, а 21 листопада оголосять відкритий аукціон, під час якого визначать Виконавця робіт, який погодиться виконати увесь обсяг за найменшу ціну.