Вінницький район, Вінницька область

Увага важлива інформація!

21 листопада 2018 року відповідно до графіку мобільних точок  доступу  до системи безоплатної правової допомоги на період вересень-листопад 2018 року на території Вінницької області  в Стрижавській селищній раді заплановано надання безоплатної правової допомоги  з питань роз’яснення законодавства у сферах державної реєстрації, учасниками якої будуть: головний спеціаліст з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації  Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Пітік Артур Валерійович та державний реєстратор Луценко Євгеній Васильович.

Під час роботи мобільної точки консультування громадян будуть надані роз’яснення з питань:

1. Правовий механізм земельної ділянки.
  2. Порядок розгляду скарг у сфері державної реєстрації нерухомого майна та бізнесу.
  3. Повноваження Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.