Президент України прийняв делегацію Національного демократичного інституту США та Європейського Парламенту

Дата: 20.11.2018 15:07

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Національного демократичного інституту США та Європейського Парламенту.

Глава держави обговорив з представниками НДІ та ЄП прогрес на шляху реформ в державі, передвиборчу ситуацію в країні та останній розвиток подій на окупованих Росією територіях України – на Донбасі та в Криму.

Президент назвав приклади втручання Росії у виборчий процес в Україні і закликав західних партнерів посилити санкційний тиск на країну-агресора.

Петро Порошенко високо відзначив тверду підтримку України з боку її партнерів і союзників у питанні протидії російській агресії та відновлення суверенітету та територіальної цілісності держави.

Під час зустрічі також йшлося про те, що президентські та парламентські вибори в Україні у 2019 році в жодному разі не є перепоною ані для мінського, ані норманського процесів.