Привітали з ювілеєм!

Дата: 30.11.2018 15:25

30 листопада 2018 року голова селищної ради Таїсія Анатоліївна Короленко, голова районної ради Сергій Миколайович Сітарський та депутат Стрижавської селищної ради  Катерина Сергіївна Гуменюк привітали  жительку смт Стрижавка Білошкурську Марію Яківну  із 90-річним ювілеєм.

Марія Яківна в свій час була депутатом Стрижавської селищної ради, більше 58 років працювала ланковою в колгоспі. Та не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла в своєму серці доброту і любов, якими і донині ділиться з односельчанами. Має велику родину, дітей, троє онуків та п’ятеро правнуків. І сьогодні  іменинниці вручено подарунки та квіти від селищної ради, а також  грамоту районної ради і грошову винагороду.

У вітанні йдеться: «Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови, за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 90-річчя від Дня народження».