Відзначили 74-річницю визволення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2019 15:46

9 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацистськими загарбниками у Другій світовій війні відбулися урочисті заходи, аби віддати належну шану та висловити вдячність ветеранам Другої світової війни.

Саме Вам - воїнам визволителям, від щирого серця завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо жити, ростити дітей, обробляти лани, радіти успіху у досягненні мети, посміхатися сонцю. Вічна слава переможцям! Вклоняємося доземно солдатським вдовам, всім солдатам, що міряли дороги крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти й любити. Нехай мир і злагода завжди живуть у Ваших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень. Міцного здоров'я, добра й благополуччя, нехай у Ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток, Слава Господу Богу, слава Неньці - Україні! Низький уклін Вам за все!

Звертаючись з вітальним словом до присутніх секретар селищної ради Медведська Валентина Василівна  зазначила: «.Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Низько вклоняюся Вашій мужності і Вашому героїзму! Бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди у ваших родинах, довгих років життя під мирним небом,бадьорості духу та  впевненості у завтрашньому дні».

До привітань долучились голова районної організації ради ветеранів Петро Василинич, вручив грамоту та матеріальну допомогу ветерану учаснику бойових дій  Михальчишину Степану Сидоровичу .

Для присутніх ветеранів лунали зворушливі пісні часів Другої світової війни  та нескінченні слова подяки.