Увага погіршення погодих умов!

Дата: 28.11.2018 15:55

Фото без опису

Стрижавська селищна рада інформує, що у зв'язку із можливим погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря можливі перебої в системах тепло, електро - та газопостачання, що може призвести до аварійних ситуацій (обриву ліній електропередач, зупинки теплопостачального обладнання та інше). Високий рівень використання опалювальних приладів і пічного опалення, через низьку температуру повітря, може призвести до пожеж і отруєння чадним газом та до настання нещасних випадків. В результаті опадів у вигляді снігу значно ускладнюється рух автотранспорту на дорогах загального користування та на територіях установ та організацій, що може привести до травмування працівників в наслідок ДТП. В період зниження температури повітря виникає велика ймовірність настання нещасних випадків з охоронниками.

З метою недопущення нещасних випадків на виробництві суб'єктам господарювання усіх форм власності необхідно вжити дієвих заходів по забезпеченню дотримання працівниками вимог безпеки на робочих місцях, здійсненню постійного та належного контролю за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової та пожежної безпеки, а саме:

1. Забезпечити здійснення постійного контролю за дотриманням працівниками вимог охорони праці, пожежної безпеки, а також трудової та виробничої ДИСЦИПЛІНИ.

2. Не допускати до виконання робіт працівників (в тому числі робіт по охороні об' єктів), які не пройшли в установленому порядку медичних оглядів, навчання, інструктажів і перевірки знань з питань охорони праці, пожежної безпеки.

З. Забезпечити всіх працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими ЗІЗ.

4. Провести перевірки всіх електро- та газоопалювальних приладів, у разі не відповідності вимогам безпеки вилучити їх з експлуатації.

5. Провести перевірки газових приладів, пічного опалення на наявність тяги в димових та вентиляційних канапах у всіх опалювальних пунктах, особливо звернути увагу на робочі місця охоронників.

6. Заборонити використання саморобних опалювальних приладів, для обігріву адміністративних та виробничих об' єктів.

7. Заборонити куріння, а також використання відкритого вогню в виробничих приміщеннях.

8.Забезпечити своєчасне прибирання територій від снігу та посилання . . . . ПІШОХІДНИХ доріжок ПІСКОМ.

9. Забезпечити постійний контроль та своєчасне прибирання криги та снігу, що звисає з дахів будівель.

10. Заборонити перебування на робочих місцях, в тому числі на об'єктах охорони, в нічний час, сторонніх осіб.

11. Обмежити виконання робіт на відкритому повітрі.

12. Працівників, які виконують роботи на відкритому повітрі забезпечити теплим спецодягом, спецвзуттям та іншими ЗІЗ.