Вінницький район, Вінницька область

Надання безоплатної правової допомоги

10.06.2019 року заплановано надання безоплатної правової допомоги з питань роз’яснення законодавства у сферах державної реєстрації у Стрижавській селищній раді.

Учасниками мобільної точки доступу є:

Коваль Володимир Вікторович -  заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації начальник Управління державної реєстрації;

Поліщук Альона Святославівна головний спеціаліст відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного  управління юстиції у Вінницькій області;

Луценко Євгеній Васильович  державний реєстратор речових прав на нерухоме майно Стрижавської селищної ради.

Під час роботи мобільної точки будуть  надані роз”яснения з питань:

1. Порядок розгляду скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.
  2. Повноваження Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної
    реєстрації нерухомості та бізнесу.
  3. Інформування населення щодо переваг в отриманні електронних послуг онлайн.
  4. Інформування населення, підприємств, установ, організацій стосовно превентивних заходів майна та корпоративних прав (онлайн сервіс «СМС МАЯК»).
  5. Робота Обласного оперативного штабу із забезпечення прав  і свобод власників земель або збіжжя.