Експорт товарів до країн Європейського Союзу зріс в 3 рази!!!

Дата: 20.06.2019 10:49

Фото без опису

Обсяг зовнішньої торгівлі товарами у Вінницькому районі в січні-березні 2019 року становив 16,5 млн. доларів, що на 56,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року (10,6 млн. доларів).

Зовнішньоторговельні операції з товарами здійснювалися з партнерами із 34 країнами світу.

Експорт товарів з Вінницького району за січень-березень зріс на 60,9% до 13,7 млн. доларів, імпорт зменшився на 8,9% до 2,8 млн. доларів.

Найбільшу долю в експорті товарів становлять продовольчі товари та сільськогосподарська продукція – 12,5 млн. доларів, або 90,7% від загального експорту.

В 12 країн ЄС експортувалися товари підприємств Вінницького району – це 1720,6 тис. доларів США, що більше в 3 рази у порівнянні з січнем-березнем 2018 року. Серед країн ЄС Польща займає провідне місце в експорті товарів підприємцями Вінницького району.