Вінницький район, Вінницька область

Cемінар щодо впровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)

Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 10 липня 2019 року о 10-00 год. буде проведено семінар щодо впровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) на підприємствах торгівлі та в закладах харчування.

Просимо Вас залучити до участі у заході зацікавлених суб’єктів господарювання.

Учасники заходу ознайомляться з шляхами застосування основних принципів системи НАССР на підприємствах торгівлі та в закладах харчування, а також отримають практичні консультації та приймуть участь в обговоренні проблемних питань.

Місце проведення: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, готель «Франція», синій зал, другий поверх.

Інформацію щодо участі, просимо надіслати до 26.06.2019 року на електронну адресу: ekonomikavinrda@ukr.net .

Реєстрація за посиланням обов’язкова:

Участь у заході безкоштовна.

Разом з тим, повідомляємо, що малі підприємства (виробники), в т.ч. об’єкти торгівлі та заклади ресторанного господарства мають розробити та запровадити систему НАССР до 20 вересня 2019 року.