Прийом документів до магістратури

Дата: 08.07.2019 14:42

Фото без опису

Запрошуємо до підготовки здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціалністю «Публічне управління та адміністрування» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Філософський факультет)  відповідно до державного замовлення Національного агенства України з питань державної служби.

Прийом документів до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» здійснюється до 24 липня 2019 року, приймальна комісія знаходиться в Київському національному університету імені Тараса Шевченка в приміщенні зали засідань управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 15, 2 поверх).

Контактний телефон з питань вступу: (044)239-31-23 - кафедра державного управління Філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.