Шановний добродію!

Дата: 05.08.2019 15:23

Фото без опису

Звертаємося до Вас з проханням розгянути можливість надати благодійну допомогу дітям з інвалідністю до "Дня знань", що кожного року відзначається 1 вересня.

Під нашою опікою знаходиться три тисячі важко хворих дітей з інвалідністю віком від 1 до 15 років, які постійно потребують матеріальної допомоги та підтримки. Багато з яких - діти-переселенці з зони ООС та Криму.

Малеча перебуває на обліку у державних районних соціальних відділеннях, а також в центрах соціально-медичної реабілітації для розумово відсталих та дітей з ДЦП та ЦНС у м. Києві.

Більшість з них, знаходяться поза центрами і проходять лікування амбулаторно, через недостатню кількість місць у центрах, а також через важке протікання хвороби (лежачі та не пересувні).

Основні захворювання: ДЦП, захворювання ЦНС Синдром Дауна, Синдром Аутизму, важкі гормональні порушення, складні захворювання кісток, порушення психіки, сліпота, слабоумство та інше.

Список необхідних потреб для привітань:

- Дитячі канцелярські товари для навчання та розвитку (набори для творчості, фарби для малювання, олівці, альбоми, пластилін, кольоровий папір та картон та інше);

- Книги (для дітей віком від 2-х до 15 років);

- Ранці дитячі;

- Музичні та сенсорні ігри для розвитку;

- Розвиваючі ігри ( конструктори, мозаїка, бізіборди та інші ігри);

- Дитяче харчування (молочні суміші, каші, соки, пюре, чаї, печиво та інше);

- Засоби гігієни (підгузки, одноразові пелюшки, вологі серветки, носовички, шампуні, рідке мило,  зубні щітки та пасти, туалетний папір та інше);

- Нові комплекти одягу дітям віком від народження до 15 років;

- Солодощі, фрукти та соки (цукерки, печиво, вафлі, мармелад, зефір та інше).

Будемо вдячні будь-якій підтримці та турботі про дітей!

Більш детальну інформацію та фінансову звітність фонду дивіться на нашому сайті:

Реквізити для надання фінансової допомоги:

БО "БФ" Єднання спільноти" АТ КБ "Приватбанк" р/р 26004052618535, МФО 320649, ЄДРПОУ 39056806

Призначення платежу: Добровільна пожертва, згідно листа №64 від 02.08.2019р.