Всеукраїнський захід «Час НЕ лікує»

Дата: 12.08.2019 12:32

28 серпня, Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» у партнерстві з Міністерством оборони України проводитиме всеукраїнський, масовий, мирний захід «Час НЕ лікує» присвячений вшануванню пам'яті ВСІХ загиблих захисників країни.

Мета заходу - вшанувати героїв та нагадати світові про агресію Російської Федерації. Під час заходу ми вшануємо пам'ять Героїв хвилиною мовчання, батьки загиблих героїв, ветерани та волонтери виступлять з промовами та всі разом ми згадаємо загиблих хлопців. Окрім Того родини відвідають меморіал «Стіна народної пам 'яті», на якому розміщені фотографії всіх загиблих військовослужбовців сучасної війни за незалежність, покладуть квіти до меморіалу та приймуть участь у молебні за загиблими синами.

Захід буде проходити 28 серпня з 10 до 17 години на 3 локаціях у м.Київ. Учасників зустрічатимуть з 9 до 10 години, місце зустрічі буде повідомлено додатково.