Вітаємо всіх православних та греко-католиків, що 19 серпня святкують Господнє Преображення, або ж Яблучний Спас!

Дата: 19.08.2019 10:38

У народі це свято ще називають Яблучним Спасом, бо у цей день традиційно освячують перші плоди, серед яких – яблука, груші, мед. Цей звичай перейняла християнська Церква від Старого Завіту, який приписував приносити перші плодів до Господнього Храму (традиція юдейського свята Шавуот — свято Кущів).

Бажаємо Вам міцного здоров’я, духовних подвигів і всіх милостей Божих. Нехай Всеблагий Господь осяє Ваші душі і серця нерукотворним світлом своєї любові і величі. Господнє благословіння нехай перебуває з Вами і вашими родинами!
Мир Вам і Вашим сім’ям! і Всій нашій УКРАЇНІ!