Інформація про Центр «Поділля»

Дата: 21.08.2019 11:00

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 1686 від 08.12.2006 року та   з  метою впровадження в Україні кращого світового досвіду у сфері надання послуг з реабілітації  Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Поділля» надає такі послуги відповідно до Індивідуальної програми реабілітації інваліда:

1. Медична реабілітація: відновна терапія,  профілактичні заходи, психотерапевтична  допомога,  медичне спостереження.
  2. Психолого-педагогічна реабілітація: консультування, психолого-педагогічна діагностика, психолого-педагогічна корекція.
  3. Фізична реабілітація: консультування, ерготерапія, лікувальний масаж, лікувальна фізкультура, заняття в тренажерній залі.
  4. Професійна реабілітація: експертиза потенційних професійних здібностей, професійна орієнтація, професійний відбір, професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації, професійна освіта (навчання за 26 робітничими професіями).
  5. Трудова реабілітація (раціональне працевлаштування та соціальний супровід).
  6. Соціальна та побутова реабілітація (навчання основним соціальним навичкам та праце терапія).

Перелік документів,які  необхідні  для  вступу