Шановні мешканці смт Стрижавка та селища Славне!

Дата: 21.08.2019 15:44

Фото без опису

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. Саме ці дати нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до заповітної мрії багатьох його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої та процвітаючої держави.

Процес державотворення триває.

На сході продовжується боротьба за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини своєї Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі.

Ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують дух патріотизму українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності.

Дорогі земляки! Від щирого серця бажаємо всім міцного здоров’я, добра та достатку, щедрої долі та наснаги.

Зичимо кожній родині благополуччя і процвітання, здійснення мрій та сподівань. Нехай у Ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння та злагода.

Виконавчий апарат Стрижавської селищної ради.