СТАВКА ГІТЛЕРА «ВЕРВОЛЬФ» ВАРТО ВІДВІДАТИ

Дата: 03.09.2019 09:05

6-8 вересня 2019 року на території Історико - меморіального комплексу пам"яті жертв фашизму в смт Стрижавка філії Вінницького обласного краєзнавчого музею за участю всеукраїнського військово - історичного клубу молодіжної громадської організації "Жива історія", буде проведено п"ятий фестиваль військово - історичної реконструкції "Жива історія: Вісмар 1945".

Учасниками заходу будуть клуби історичної реконструкції з усієї України (близько 100 чол), які спеціалізуються на періоді Другої світової війни.

Прведення заходу, присявченого подіям Другої світової війни, приверне пильну увагу суспільства, громадських організацій, мешканців та гостей Вінничини до збереження і вшанування пам"яті захисників Вітчизни, сприятиме патріотичному вихованню підростаючого покоління.